Jump to content



Από πού ψωνίζουμε ρακόρ?


viper1442169065

Recommended Posts

Σήμερα παρέλαβα ένα νέο tank από το Πλαίσιο.

Το ΕΚ 250, το οποίο δυστυχώς ήρθε χωρίς τα 2 ρακόρ που υποτίθεται υπάρχει μέσα στο πακέτο.

Επειδή δεν ξέρω πότε θα μου τα δώσουν από το Πλαίσιο, ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω τα κατάλληλα ρακόρ?

Γνωρίζω ότι το Multirama Extreme έχει μεγάλη ποικιλία, αλλά με καμία δύναμη δεν τρέχω στον Πειραιά για 2 ρακόρ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να περιμένω 1 βδομάδα Γιώργο.

Σε 3μερες ειναι σπιτι απο την Ek.

Eιδαλλως,το πλαισιο πρεπει να χει.Τουλαχιστον εδω,της Καλαμαριας,εχει.Να σουν Θεσ/νικη να σου δινα.Μπορει να χω και 20.

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω για τα μαγαζιά με υδραυλικά.

Πριν 1 χρόνο έψαχνα ξανά που έστηνα από την αρχή την υδρόψυξη για το νέο σύστημα και σας πληροφορώ ότι έψαξα σε πάνω από 5-6 μαγαζιά με υδραυλικά σε Κατεχάκη και σε άλλα μέρη και πουθενά δεν είχαν αυτό που ήθελα.

Και θέλω να το στήσω μέχρι Σάββατο.

Ξέρει κανείς αν στο Πλαίσιο Μαγούλας έχει έτοιμα προς παράδοση?Τα κρατάνε σε στοκ?

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, στη Jamaica που βρίσκεσαι δε γνωρίζω κάποιο... Αν σε βολεύει όμως η Σπύρου Πάτση, έχει 2-3 με ήδη ανάλογα που έχουν διάφορα ρακόρ. Εγώ παίρνω από την Υδροδυναμική. Νομίζω και στην Καβάλας, στο φανάρι της Σπ. Πάτση έχει ένα, αλλά στο δεξί σου χέρι με κατεύθυνση για Κόρινθο. Εκεί μου είχαν πει ότι έχει την καλλίτερη τιμή για σωλήνες σιλικόνης, αλλά δεν έχω πάει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, στη Jamaica που βρίσκεσαι δε γνωρίζω κάποιο... Αν σε βολεύει όμως η Σπύρου Πάτση, έχει 2-3 με ήδη ανάλογα που έχουν διάφορα ρακόρ. Εγώ παίρνω από την Υδροδυναμική. Νομίζω και στην Καβάλας, στο φανάρι της Σπ. Πάτση έχει ένα, αλλά στο δεξί σου χέρι με κατεύθυνση για Κόρινθο. Εκεί μου είχαν πει ότι έχει την καλλίτερη τιμή για σωλήνες σιλικόνης, αλλά δεν έχω πάει ποτέ.

Χμμ.Χιουμοράκι..

Η Υδροδυναμική που μόλις μίλησα μαζί τους δεν έχει ρακό για χρήση νερού.Μόνο για λάδι.

Έχουμε κανένα τηλέφωνο από κανένα μαγαζί που έχει σίγουρα ρακόρ για νερό?Μην τρέχουμε τσάμπα εκεί κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει από αυτούς σακούλες ολόκληρες... Ίσως να μη λέγεται Υδροδυναμική, γιατί όλα τα αντίστοιχα μαγαζιά εκεί έχουν ανάλογες ονομασίες: Υδροδυναμική, Υδροτεχνική, Hydropower, κλπ. Είναι όμως 3-4 μαζεμένα και θα βρεις σίγουρα ότι μέγεθος θέλεις.

Edit: Έχε υπόψη σου, ότι σχεδόν όλα αυτά τα καταστήματα λειτουργούν 8:00-16:00.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.