Jump to content



Προβλημα στην εκκινηση


ionas1442169305

Recommended Posts

Παιδια εγινε κατι περιεργο στο παλιο μου pc κ με πριζει ο πατερας μου για αυτο αν γινετε κ υπαρχει καποια λυση ας βοηθησετε λιγο γρηγορα...:),

λοιπον το προβλημα εχει ως εξης:

οταν ξεκιναει το καρουλι μετα των κωδικο που δινω στο bios λεει system configuration κ δεν κανει τπτ,η μητρηκη μου ειναι μια παλια με p4 δεν θυμαμε ακριβως το bios ειναι Pheonix award,

εχω την εντυπωση πως φταιει ενα προγραματακι που εβαλα το tune up utilities στο οποιο ειχα πει να κανει disck chech k registry defragment,

λετε να φταει αυτο?απο την αλλη ομως δεν φορτωνει καν μετα το bios οποτε τι λογο να εχει?

ως λυση σκεφτηκα να βγαλω την μπαταρια κατι αλλο γινεται μιας κ το dvd δεν λειτουργει αν κ αμφιβαλω αν θα εκανε βοοτ?

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως φταιει ενα προγραματακι που εβαλα το tune up utilities στο οποιο ειχα πει να κανει disck chech k registry defragment,

Για να τα κανει αυτα αυτο το προγραμμα πρεπει να κανεις restart.Αν το αφησεις αρκετη ωρα τι λεει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.