Jump to content



Επιλογη επεξεργαστη


ahilleas100

Recommended Posts

Λοιπόν και πάλι γεια σας και έχω επανέλθει δριμύτερος με περισσότερες απορίες αυτή την φορα έχω μαζέψει 160 euro για έναν καινούργιο επεξεργαστή μιας και το πλαίσιο κατόπιν παραγγελίας μνημών αποδεικτικέ αναξιόπιστο και ασυνεπής αλλα δη θα σας κουράσω με το πλαίσιο...θα ήθελα να διαθέσω αυτα τα λεφτα για επεξεργαστή μιας και ο παλιός είναι intel core δυο 1.8 άρα έχει παλιώσει θα ήθελα να σας ρωτήσω αν με αυτά τα λεφτά θα ήταν καλύτερα να παο σε intel core duo σε quad η σε i3 η i5 ? Αν έχετε καμια καλή πρόταση θα το εκτιμούσα.Το παρόν σύστημα μου είναι το εξής (2*1gb ram δρ2 800 hz dual chanell , Asus p5q , intel core dυο 1.8 4300, Ατι 3870χ2 1gb ) τον υπολογιστη δν τον χρησιμοποιω για βαρβατα προγγραματα μονο για παιχνιδια και διαδικτυο τωρα το ενδεχομενω ο/c ειναι περισοτερο πιθανον στον παλιο μου επεξεργαστη μετα την αγορα του νεου !

Link to comment
Share on other sites

ναι ! για πρώτη φορα θα δοκιμάσω amd και κοίταξα σχετικά με το stepping στο πλαίσιο και είδα ότι έχει τον c3 steping θα στήσω καινούργιο μηχάνημα αρχικά θα πάρο mobo και cpu και μετά βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

ναι κοιτάω και σε αγγελίες αλλα επεξεργαστής μητρική και τροφοδοτικό θέλω καινούργια μνήμες σκληρός κουτάκι δv με πολυνοιάζει να σου πω gt όπως και να το κάνουμε οι μνήμες και μεταχειρισμένες έχουν εγγύηση εφόρου ζωής οποτε.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.