Jump to content



Αλλαγη ΦΠΑ σε Sam4s ER-350F


Recommended Posts

μηπως γνωριζει καποιος ή εχει το manual απο την ταμιακή μηχανη SAM4S ER-350F? τον ιουλιο που αλλαζει το φπα θελω να το αλλαξω μονος μου για να μην σκασω 50 ευρω για 2 λεπτα δουλεια (οπως εγινε πριν μερικους μηνες)

Link to comment
Share on other sites

Για το 350f δεν βρίσκω κάτι με ένα πρόχειρο search, αλλά ίσως το 350(σκέτο) σου κάνει. Δες εδώ: manual

Edit: Πολύ καλό site αυτό το scribd μου φαίνεται. Το είχα πετύχει ενώ έψαχνα το manual ενός ραδιοκασετοφώνου αυτοκινήτου και έχει πολλά πράγματα(όχι μόνο manuals). Ρίξτε μια ματιά αν θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

Θα το τσεκάρω και εγώ ... γιατί έχω την εντύπωση ότι κάποιος πελάτης μου έχει την 350F

μακαρι να βρεις κατι, καθως η 350 δεν ειναι ιδια με την 350f ή δεν μπορω να βρω απο που αλλαζεις το φπα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ρε παιδιά να ρωτήσω, κάθε φορά που κάνεις κάποια μεταβολή στην ταμειακή δεν πρέπει να υπογράψει και το βιβλίο που την συνοδεύει καποιος επίσημος τεχνικός? δεν νομίζω ότι μπορεί να το κάνει πχ ο ιδιοκτήτης.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να ρωτήσω, κάθε φορά που κάνεις κάποια μεταβολή στην ταμειακή δεν πρέπει να υπογράψει και το βιβλίο που την συνοδεύει καποιος επίσημος τεχνικός? δεν νομίζω ότι μπορεί να το κάνει πχ ο ιδιοκτήτης.

Για αλλαγή ΦΠΑ δε χρειάζεται υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.