Jump to content



Επιστροφή οθόνης;


fonzi

Recommended Posts

Αγόρασα χθες βράδυ μια τβ-οθόνη υπολογιστή από το πλαίσιο αλλά δεν μου κάνει τελικά. Εψαχνα PVA ή S-IPS panel διότι θα έχω περίεργες γωνίες θέασης (θα χρησιμοποιηθεί 99% ως απλή τβ σε διαμέρισμα μονόχωρο-στουντιο).

Την πάτησα από βιασύνη στην επιλογή (φορτώθηκα ΤΝ πανελ) διότι ήταν από τις ελάχιστες διαθέσιμες λόγω της απεργίας των φορτηγών και ήθελα να την πάρω άμεσα.

Ανοιξα το κουτί για να δω το μέγεθος αν βολεύει και τι συνοδευτικά έχει. Δεν ξεπακετάρησα τη βάση, τηλεκοντρολ κλπ.

Μπορώ λέτε να την επιστρέψω; Την πλήρωσα με άτοκες δόσεις στην πιστωτική μου.

Θα πρέπει να αγοράσω κάτι άλλο με τα χρήματα (αν γίνεται επιστροφή βέβαια);

Μπορούν να κόψουν πιστωτικό για επόμενη αγορά που θέλω; (λαπτοπ και εκτυπωτής γύρω στα Χριστούγεννα).

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γίνει επιστροφή στην κάρτα, αλλά πρέπει να έχεις κρατήσει το απόκομμα, αλλιώς θα σου κόψουν πιστωτικό. Εννοείται super πλήρης συσκευασία κατα την επιστροφή.

Link to comment
Share on other sites

το πιστωτικό δεν με χαλάει καθόλου διότι έτσι κι αλλιώς ψωνίζω διάφορα από το πλαίσιο. αρκεί να μην λήγει πολύ σύντομα...

Το απόκομα και την απόδειξη τα έχω μαζί καρφιτσωμένα όπως μου τα έδωσαν χτες.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με το Πλαίσιο, ο νόμος ορίζει σαφές δικαίωμα επιστροφής σε όλα τα αγαθά που αγοράζονται από απομακρυσμένο κατάστημα είτε μέσω internet, είτε fax, είτε τηλέφωνο κλπ. Απλά με μερικούς πρέπει να τσακωθείς...

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με το Πλαίσιο, ο νόμος ορίζει σαφές δικαίωμα επιστροφής σε όλα τα αγαθά που αγοράζονται από απομακρυσμένο κατάστημα είτε μέσω internet, είτε fax, είτε τηλέφωνο κλπ. Απλά με μερικούς πρέπει να τσακωθείς...

το ξέρω. Εγώ την αγόρασα από κατάστημα όμως...

Καλά φερθήκανε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.