Jump to content


Αποτελέσματα διαγωνισμού modding Athens Digital Week 2010


Nemesis1442169105

Recommended Posts

Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού Modding στο Athens Digital Week 2010 έχουν ως εξής:

1oς: Skyline1 ADW2010 AutoYpologiStyl (152 ψήφους)

2ος: Traboukosgr ADW2010 PC (139 ψήφους)

3ος: DTA's team ADW2010 "V4" [Jimlim,ThodorisF] (138 ψήφους)

--------------------------------

4ος: stylexpc ADW2010 PC ?????lego????? (105 ψήφους)

5ος: Lakisss ADW2010 - ''Project Plexi'' (96 ψήφους)

6ος: Jason_ ADW2010 - Αtomική μπίρα (86 ψήφους)

7ος: stylexpc ADW2010 PC [320si] (81 ψήφους)

8ος: Jason_ ADW2010 - (TJ07) White stone MODD (78 ψήφους)

9ος: Pokemon640 ADW2010 RadioArvyla PC (73 ψήφους)

10ος: Paintstar ADW2010 - Cardboard PC (46 ψήφους)

Συγχαρητήρια σε όλους τους διαγωνιζόμενους

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Πολλα συγχαρητήρια για όλα τα παιδιά και ειδικά για τον skyline που εξαιρετικός νεολαίος :p:p.

Άντε και του χρόνου με όμορφες δημιουργίες.

Και μην ξεχνάτε παιδιά.Το όλο θέμα γίνεται για τον χαβαλέ.να περνάμε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω ΟΛΟΥΣ τους συμμετεχοντες (ακομα κι εκεινους που μου έδωσαν τα στοιχεία σε "χαρτακια") να επικοινωνησουν μαζι μου με PM το αργοτερο μεχρι σημερα το απογευμα, προκειμενου να μου δωσετε ολα τα απαραιτητα στοιχεια που σας ζητησα ωστε να τα προωθησω για να γινει η απονομη των επαθλων.

Σας ευχαριστω ολους και ελπιζω του χρονου να εχουμε περισσοτερες και ακομα καλυτερες συμμετοχες τοσο απο εσας οσο και απο καινουριους φιλους.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ήταν εξαιρετικές οι υλοποιήσεις των παιδιών φέτος. Μπράβο σε όλους!

Προσωπικά δεν ήξερα τι να ψηφίσω, μακάρι να μπορούσα να ψηφίσω περισσότερα γιατί ένιωθα ότι έχω αδικήσει κάποιους.

Κάθε χρόνο και καλύτερα σε πείσμα των καιρών :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους νικητές, πραγματικά σας αξίζουν πολλά μπράβο παίδες!

Όσο για το Project Plexi, Ανέστη ο κόσμος δεν καταλάβαινε πόσο πολύ δουλειά έριξε ο Lakiss. Πιστεύω αν ήταν εκεί να τους εξηγεί και να τους καθοδηγεί ώστε να καταλάβουν τι και πως, θα είχε πάει πολύ καλύτερα :(

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους νικητές, πραγματικά σας αξίζουν πολλά μπράβο παίδες!

Όσο για το Project Plexi, Ανέστη ο κόσμος δεν καταλάβαινε πόσο πολύ δουλειά έριξε ο Lakiss. Πιστεύω αν ήταν εκεί να τους εξηγεί και να τους καθοδηγεί ώστε να καταλάβουν τι και πως, θα είχε πάει πολύ καλύτερα :(

Παιδιά αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα.Δεν μπορεί κανείς να περιμένει όσο απίστευτη δουλειά και να έχει κάνει, ότι ο κόσμος θα το καταλάβει με το μάτι.

Αλλά ακόμα και να τα εξηγήσεις πάντα η ψήφος του κόσμου είναι απρόβλεπτη.

Δεν φταίει κανείς για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Βρε είπα ότι φταίει κανείς; :) Απλά είχα παρακολουθήσει το worklog στο lab, έχω διαβάσει όλο το thread, είπα δυο λόγια και με τον Κοπρίτη που είχε έρθει και κατέληξα σε αυτό το συμπέρασμα. Δεν νομίζω ότι ανακάτεψα κάποιον άλλο ή έριξα φταίξιμο κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψηφίζαμε μόνο εμείς του φόρουμ, που είμαστε πιο σχετικοί από τον κόσμο, μπορεί να ήταν και διαφορετικά τα πράγματα (μπορεί και όχι). Εφόσον, όμως, ψηφίζει ο κόσμος και το είδαμε αυτό και τις προηγούμενες δύο χρονιές.... wall-e, ψάρια κτλ.... θέλει κάτι το διαφορετικό που δε μοιάζει με υπολογιστή, αλλά είναι...!! αυτά έχουν πέραση στον κόσμο. Αυτά θέλει να βλέπει...

όπως πχ.

:033:

Link to comment
Share on other sites

Το είχα μόνιμα στην υπογραφή μου.... και φέτος πρόσθεσα και άλλα δύο.... :D:D
Ρε τραγικε, τι υπογραφη ειναι αυτη???

Χαχαχαχαχαχαχα:p

εγώ πάλι απορώ που δεν έχει γράψει τίποτα για τα lego χα χα χα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.