Jump to content



nvidia 6800 για laptop


siloo

Recommended Posts

εχω ενα λαπτοπακι το οποιο καποια στιγμη αρχισε να κανει νερα η οθονη κ μετα τελος... η οθονη ειναι ενταξει την τεσταρα σε αλλο λαπτοπ.

το ανοιξα μηπως δω κατι κ τελικα η καρτα γραφικων ειναι αφαιρουμενη αυτη που αναφερω στον τιτλο...

εχει κανεις καμια ιδεα που θα βρω μια τετοια???

να σημειωσω επισης οτι μεχρι τωρα ειχα την εντυπωση οτι ολες οι καρτεσ γραφικων στα λαπιτοπια ειναι onboard...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος!!! ετσι περιπου ειναι κ αυτη ποθ εχω εγω!!

να ρωτησω τωρα αυτες εχουν ολες τα ιδια pins και ας ειναι ποιο καινουργια μοντελα ετσι??? δεν ειναι για παραδειγμα οπως οι μνημες που οι ddr me ddr2???

υπαρχει περιπτωση αν βαλω ποιο καινουργια να μην την υποστηριζει η μητρικη του λαπτοπ??

Link to comment
Share on other sites

6800 = MXM I.....άν βάλεις ΙΙ κατα 90% είτε δεν θα postάρει ή θα postάρει και σε 5 sec θα σβήνει. Αν είναι fujitsu ο αμέσως επόμενος αντικαταστάτης είναι η 7600go mxm I με κόστος ~203€ (αντ/πια)......μακριά απο οτιδήποτε δεν έχει την ένδειξη "NEW" και ο seller δεν είναι στο 100% με +300 trans.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.