Jump to content



Laptop vga problem


vagos2221416003330

Recommended Posts

Παιδιά έχω ένα Toshiba satelite M70 - 192.. Το θέμα είναι ότι μάλλον τα έπαιξε η κάρτα γραφικών του (μία ΑΤΙ Χ700Μ) και δεν ξέρω τι κάρτα γραφικών να βάλω..Είναι κάτι πρωτο/λα mxm , mxm2 κτλ αλλά δεν ξέρω ούτε πιο έχω ούτε τι μπορώ να βάλω..Μπορεί να με βοηθήσει κανείς ???

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, είναι ΜΧΜ μόνο μέχρι το socket....όλο το υπόλοιπο pcb είναι κλασική custo-μιά της toshiba....μεγάλος μπελάς αυτά τα modules, όπως και τ' αντίστοιχα 7600 αδελφάκια τους.

Γι' αυτή ψάχνεις :

http://www.alibaba.com/product-gs/255698952/ATI_MObility_x700_for_Toshiba_M70/showimage.html

Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι η Vga που έχω..αυτή που έχει η Photo...Τώρα δεν κατάλαβα τι εννοείς...Δηλαδή άμα πάρω μία άσχετη κάρτα που να είναι mxm 1 και την βάλω δεν θα παίζει???Επιπλέον σε υπάρχει κανείς Ελλάδα που να δίνει κάρτες γραφικών για λάπτοπ και για το μοντέλο μου??

Μία ati x1400 θα παίζει στο λάπτοπ μου?Θα είναι συμβατή?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.