Jump to content



εικονίδια μπροστά από τις διευθύνσεις


vanaparis

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! Μπροστά από συγκεκριμένες διευθύνσεις (yahoo αρχική, google αρχική και yahoo email) μου βγαίνουν τα εικονίδια από άλλες σελίδες που είχα μπεί και είχα προσθέσει και στα αγαπημένα. Τις διέγραψα από τα αγαπημένα αλλά όμως τα εικονίδια αυτά παραμένουν... Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί? Μήπως έχω τσιμπήσει τίποτα?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!:061:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! Μπροστά από συγκεκριμένες διευθύνσεις (yahoo αρχική, google αρχική και yahoo email) μου βγαίνουν τα εικονίδια από άλλες σελίδες που είχα μπεί και είχα προσθέσει και στα αγαπημένα. Τις διέγραψα από τα αγαπημένα αλλά όμως τα εικονίδια αυτά παραμένουν... Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί? Μήπως έχω τσιμπήσει τίποτα?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!:061:

Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, τα εικονίδια μπροστά από το url, είναι εικονίδια κατάστασης ασφάλειας της διεύθυνσης που έχεις επισκευθεί.

Κάνε δεξί κλικ στο εικονίδιο για παραπάνω πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

αυτό λέω την μικρή φωτογραφία πριν την διεύθυνση. το έχω κάνει το δεξί κλικ αλλα δεν κάνει κάτι. για να καταλάβεις μπροστά από την url του google βγαίνει τις espresso το εικονίδιο, μποστά από του yahoo στα mail μου βγαίνει τις juicy couture μονο σε αυτές τις σελίδες γίνεται στον internet explorer.

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ!!! έκανα clear cache και εξαφανίστηκαν!!! Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!!

vanaparis added 1 Minutes and 0 Seconds later...

εννοεί μάλλον να βάλει παρατήρηση (δες κανόνες του forum)

δοκίμασες τπτ clear cache κτλ (αποθηκευμένα) μπας και ξεκολήσει?

δοκίμασες να ξαναφτιάξεις τα links?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ!!!!! έκανα clear cache και εξαφανίστηκαν!! Ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.