Jump to content



χαλασε??????????


SAMSON 200

Recommended Posts

παιδια γεια σασ θα ηθελα να μου πειτε τη γνομη σασ για μια πσιφιακη φοτογραφικη ειναι μια pentax optio E40.Aυτη η πσιφιακη δουλευε κανονικα αλλα εκλισε ξαφνικα χορισ να μου πεσει κατο ουτε να βραχει.Νονισα οτι εκλεισε επιδη τελειοσαν οι μπαταριεσ εβαλα καινουριεσ.Ανοιξε για 15 δευτερολεπτα και μετα εκλισε παλι.Μολισ την ανοιξα παλι μου ελεγε οτι δεν εχει μπαταρια και εκλεινε μεσα σε 15 δευτερολεπτα βαζω καινιυριεσ μπαταριεσ και μου τισ τροει αμεσοσ τι μπορει να ειναι.ευχαριστω εκ τον προτερον

Link to comment
Share on other sites

Σε άποιες περιπτώσεις έχει αναφερθεί οτι κάκό φορματ ή πρόβλημα στην κάρτα μνήμης κάνει τέτοια προβλήματα. Δοκίμασε να την φορμάρεις σε υπολογιστή ή βάλε νέα κάρτα μνήμης και τσεκάρισε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σασ θα ηθελα να μου πειτε τη γνομη σασ για μια πσιφιακη φοτογραφικη ειναι μια pentax optio E40.Aυτη η πσιφιακη δουλευε κανονικα αλλα εκλισε ξαφνικα χορισ να μου πεσει κατο ουτε να βραχει.Νονισα οτι εκλεισε επιδη τελειοσαν οι μπαταριεσ εβαλα καινουριεσ.Ανοιξε για 15 δευτερολεπτα και μετα εκλισε παλι.Μολισ την ανοιξα παλι μου ελεγε οτι δεν εχει μπαταρια και εκλεινε μεσα σε 15 δευτερολεπτα βαζω καινιυριεσ μπαταριεσ και μου τισ τροει αμεσοσ τι μπορει να ειναι.ευχαριστω εκ τον προτερον

<offtopic> greeklish με ελληνικούς χαρακτήρες - ντροπή... Και μετά λένε ότι δεν επηρεάζουν!!! </offtopic>

Δοκίμασε σωστές μπαταρίες (ακριβές αλκαλικές ή σωστά φορτισμένες επαναφορτιζόμενες)

Και παρακαλώ μάθε να γράφεις ελληνικά ειδάλλως καλύτερα γράφε με greeklish. Δεν αντέχω να βλέπω την λέξη "ψηφιακή" γραμμένη "πσιφιακη". Για να μην μιλήσω για το "ς" που αντικαταστάθηκε με το "σ". Οι τόνοι που λείπουν είναι πταίσμα μπροστά σε αυτό το θέαμα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τοσο πολυ σας πειραξε η ορθογραφια μου??φιλε μου paoki το να κρινεις ανθρωπους απο την ορθογραφια τους αυτο δειχνει ελλειψη παιδειας και οχι η ιδια η ορθογραφια.Αν ο σκοπος σου ειναι να σχολιαζεις μην εχοντας κατι αλλο να κανεις και οχι να βοηθησεις καλυτερα να μην απαντας καθολου σε ερωτησεις που σε 'προσβαλλουν'.Και κατι τελευταιο μαθε οτι η παιδεια δεν ειναι μορφωση αλλα συμπεριφορα.Ευχαριστω παντως οσους με βοηθησαν με την ερωτηση μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τοσο πολυ σας πειραξε η ορθογραφια μου??φιλε μου paoki το να κρινεις ανθρωπους απο την ορθογραφια τους αυτο δειχνει ελλειψη παιδειας και οχι η ιδια η ορθογραφια.Αν ο σκοπος σου ειναι να σχολιαζεις μην εχοντας κατι αλλο να κανεις και οχι να βοηθησεις καλυτερα να μην απαντας καθολου σε ερωτησεις που σε 'προσβαλλουν'.Και κατι τελευταιο μαθε οτι η παιδεια δεν ειναι μορφωση αλλα συμπεριφορα.Ευχαριστω παντως οσους με βοηθησαν με την ερωτηση μου

αδερφέ μπερδεύτηκες εγω δεν είπα τίποτα...ο 'απο πάνω μου σχολίασε' η αλήθεια είναι ότι δεν με πειράζει εμένα, αλλά καλό θα ήταν όλοι μας να αρχίσουμε να τα προσέχουμε αυτά και μέσα απο τα λάθη μας να ΞΑΝΑμαθαίνουμε σιγά σιγά. Τελείως φιλικά αδερφέ, μην ανησυχείς δεν σε παρεξήσα, ανθρώπινο είναι...να σαι καλά φίλε μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.