Jump to content



δεν κάνει Format....


nassosxlvbros

Recommended Posts

Προσπαθεί απεγνωσμένα ένας φίλος να κάνει φορμάτ στο πισί του,με Win XP Gr...o δίσκος δεν μπορεί να γραφτεί...του έδωσα ένα cd των XP αλλά δεν συνεχίζει γιατί είναι παλιότερη έκδοση...τι να κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν ξέρω αν είναι sata,αλλά το μηχάνημα δεν είναι τόσο αρχαίο σα το δικό μου (διετίας να είναι; ) απλά φτάνοντας στο 3 στάδιο φορμάτ του λεεί μύνημα πως δε μπορεί να συνεχίσει γιατί κάποια στοιχεία χρησιμοποιούνται σε άλλο πρόγραμμμα...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν ξέρω αν είναι sata,αλλά το μηχάνημα δεν είναι τόσο αρχαίο σα το δικό μου (διετίας να είναι; ) απλά φτάνοντας στο 3 στάδιο φορμάτ του λεεί μύνημα πως δε μπορεί να συνεχίσει γιατί κάποια στοιχεία χρησιμοποιούνται σε άλλο πρόγραμμμα...

μα οταν κάνεις format διαγραφει τα πάντα. πως βλέπει αλλα αρχεία που χρησιμοποιούνται???...

στο πρώτο στάδιο πατάει να φορμάρει το δίσκο?αν ναι τοτε δεν υπαρχει τιποτα μεσα η κατι δεν κανει καλά ο φίλος...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.