Jump to content



Προβλημα με λαπτοπ TURBO-X


Recommended Posts

Καλησπερα σας!

πηρα ενα λαπτοπ turbo-X (τι το θελα) χωρις windows βεβαια και τωρα οτι και να του περασω freezarei!ακομα κ στο install των windows, τι 7 του εβαλα τι 8 τπτ...μια αποπηρα για linux δεν πετυχε τωρα κανω memtest...τι λετε σκληρος??πισω οπως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Το Memtest δεν εδειξε κατι, παρ ολα αυτα freezarei και κατα την εγκατασταση και μια φορα που προλαβα και τα περασα παλι κολαγε μεσα στο λειτουργικο..ubuntu οταν εβαλα αναβοσβηνε η οθονη στην εγκατασταση,οταν ηταν στην γραμμη εντολων...μηπως εχει να κανει με τους οδηγους του?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

πηρα ενα λαπτοπ turbo-X (τι το θελα) χωρις windows βεβαια και τωρα οτι και να του περασω freezarei!ακομα κ στο install των windows, τι 7 του εβαλα τι 8 τπτ...μια αποπηρα για linux δεν πετυχε τωρα κανω memtest...τι λετε σκληρος??πισω οπως ειναι?

Γιατί δεν παίρνεις τηλ στο 800 11 12345; Εμένα μου έχουν λύσει αρκετα θέματα ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και θα το παω την δευτερα...Το περιεργο ειναι οτι καταφερα να το λειτουργησω περασα το λειτουργικο και καποιουσ οδηγους και μεχρι σημερα δεν ειχε κολησει(απο χ8εσ το ειχα ανοιχτο σχεδον συνεχεια και τωρα απο αυτο γραφω)οποτε λεω ολα οκ καποιον driver θα ηθελε...ομως παλι κολλησε και δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.απελπιστηκα ελπιζω να το αλλαξουν...φοβαμαι μονο πως μπορει να μην freazarei οταν τους το δωσω και να μου πουν οτι δεν εχει τπτ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.