Jump to content



SOS!!! DFI NF4 SLI-D RAID προβλημα!!!!!


Doom

Recommended Posts

λοιπον οποτε παω να κανω αντιγραφη αρχειων απο δισκο σε δισκο ειτε μαμα ειτε o/ced πεταει μπλε οθονη machine_check_exception....

2.18 bios me 6.39 drivers απο nvidia

(εχω ετοιμο το σφυρι να το σπασω:devil: )

τι να κανω??????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake

Τι εχουν να δουν τα ματακια μου οταν βαλω και εγω (με το καλο) την DFI?.................:unsure:

Δες την DFI σαν ένα "μεταξωτό βρακί" ;)

Θα αγόραζες ποτέ αυτοκίνητο με 3 λεβιέδες ταχυτήτων και 6 πεντάλ; Θα είχες την όρεξη να ασχοληθείς και να μάθεις να το χειρίζεσαι σωστά;

Αν απάντησες "ναι" στις 2 αυτές ερωτήσεις, τότε η DFI έχει πολύ πράμα να σου δώσει :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 16:27]

Δες την DFI σαν ένα "μεταξωτό βρακί" ;)

Θα αγόραζες ποτέ αυτοκίνητο με 3 λεβιέδες ταχυτήτων και 6 πεντάλ; Θα είχες την όρεξη να ασχοληθείς και να μάθεις να το χειρίζεσαι σωστά;

Αν απάντησες "ναι" στις 2 αυτές ερωτήσεις, τότε η DFI έχει πολύ πράμα να σου δώσει :)

Ναι αλλά αυτό προυποθέτει να έχεις και επιδέξια οπίσθια...Προφανώς γιατί πολλά είναι τα στραβά που μπορεί να σου τύχουν...:D:p:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.