Jump to content



Μάλλον χάλασε και η ΤΥ


morius

Recommended Posts

Τελικά μου φαίνετε ότι η ΤΥ βγάζει μούφα DVD-+R ή πέρνω εγώ μούφα:p

Δείτε και μόνοι σας (στην παρακάτω εικόνα είναι ENA dvd+r TY 4X (SlotKiller))

ΥΓ. αν το θέμα είναι σε λάθος μέρος mods διορθώστε το δεν ήξερα που να το βάλω:o

post-1782-1416071716,7033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

επεσε σε πλακακι γι αυτο!

ηταν ο μονος τροπος...

αν επεφτε σε χαλι, γραφειο ή οτιδηποτε αλλο που ειχε ελαστικοτητα και δεν ηταν τοσο σκληρο δεν θα εσπαγε στη μεση! Ετυχε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yaputzis [Σήμερα, στις 18:50]

Από που τα πήρες; Τι εννοείς SlotKiller;

Δεν ξέρω απο πού θα σας πω αργότερα μόλις δω το παιδί που μου τα έφερε (κάνουμε ομαδικές παραγγελίες,λέτε να μας έδωσαν μισά μούφα?????)

Με το slotKiller εννοώ ότι ο φίλος μας μπερδέφτηκε και νόμιζε ότι είναι 2 δισκάκια:p :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

...μολις το βρηκα στο history: http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=1175&highlight=%EF%EC%E1%E4%E9%EA%DE

το 4χ του Μοριους δεν νομιζω να ειναι fake... δοκιμασε με αυτο μοριους http://DVD.Identifier.CDfreaks.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 16:35]

πολυ επιρεπεις σε dialers εισαι!!

βαλε firefox να βρεις την υγεια σου! ;)

Ξέρεις ποιο είναι το αστείο?????

Ότι μόνο με firefox μπαίνω:p

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλη: πριν πατησεις το μαμημενο το κλικ σκεψου πρωτα!

ιδικα οταν σε ρωταει για αδειες! εγω το μονο Yes που παταω ειναι στη Wakenet οταν χρησιμοποιω το java interface της atileech για κατευασμα mp3! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.