Jump to content



Enermax Revolution 85+ 1250W


batman2034

Recommended Posts

γεια σας πριν περιπου 2 χροννια ειχα παρει το Enermax Revolution 85+ 1250W θελω να ρωτησω εχει καμια διαφορα με τα νεα μοντελα που εχει βγαλει η Enermax¨΄΄΄¨΄΄΄¨΄΄΄ εννοω μεχρι τωρα δεν εχω κανενα προβλημα απλα ρωταω εχει μεγαλες διαφορες σε σχεση με τα νεα μοντελᨴ΄΄΄΄;;;;;;;;

ενννοω να παρω αλλο΄΄;;; η να μεινο σε αυτο;;;; επειδι βλεπω οτι εχει βγαλει νεα σειρα platimax

θα εινε πεταμενα λεφτα ενννοω;;;; επειδη εινε μοντελο του 2009 οταν βγηκε εννοο στιν ελλαδα΄΄;;

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ένα από τα καλύτερα τροφοδοτικά , που έχει βγάλει ποτέ η Enermax.

Δέν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να εξετάζεις πιθανή αλλαγή του.

Μπορεί να καλύψει με χαρακτηριστική άνεση οποιοδήποτε σημερινό σύστημα με πολλαπλές κάρτες γραφικών και συστήματα δίσκων.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ένα από τα καλύτερα τροφοδοτικά , που έχει βγάλει ποτέ η Enermax.

Δέν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να εξετάζεις πιθανή αλλαγή του.

Μπορεί να καλύψει με χαρακτηριστική άνεση οποιοδήποτε σημερινό σύστημα με πολλαπλές κάρτες γραφικών και συστήματα δίσκων.

Να συμπληρώσω ότι εκτός από σημερινό καλύπτει άνετα και οποιοδήποτε μελλοντικό σύστημα.

Επίσης φίλε batman δεν έχει νόημα να εξετάζεις γιατί μια εταιρεία βγάζει νέα μοντέλα.

Όπως ισχύει για όλα τα προϊόντα όλων των εταιρειών, πάντα θα βγαίνουν νέα προϊόντα με λίγο καλύτερα χαρακτηριστικά μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω μου μου ελυσες τις αποριες μου για το τροφοδοτικο μου οποτε θελω να σε ρωτησω και κατι κανει και για overclocking το τροφοδοτικο μου;;

Είναι τούμπανο το τροφοδοτικό σου.

Θα είναι το τελευταίο που θα έπρεπε να σε απασχολεί στο σύστημά σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.