Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει κανένα thread... To είχα δει στο Steam, το είχα βάλει στη watchlist, αλλά το ανακάλυψα γιατί άρχισαν να παίζουν κάτι φίλοι πρόσφατα. Είναι γενικά fan του Β' ΠΠ και δεν έχουν ιδιαίτερα καλά μηχανήματα, οπότε δε μπορούν να παίξουν άλλα με πολλές απαιτήσεις.

 

Το παιχνίδι είναι αρκετά καλό, με modes που μοιάζουν με το BF (πχ conquest), αλλά πιό κοντά στο Insurgency όσον αφορά ρεαλισμό, χωρίς όμως να γίνεται κι ARMA.

 

Είναι Free To Play και από ότι μου είπαν, παίζεις μια χαρά χωρίς να το "ταΐσεις". Επίσης έχει κι ένα mode που το λέει War, όπου από ότι κατάλαβα είναι πολλά conquests μαζί σε ένα χάρτη με κοινό στόχο.

 

Εδώ μπορείτε να δείτε gameplay, αλλά λόγω του ότι είναι δωρεάν και μικρό, αξίζει να το δοκιμάσετε.

 

 

 

 

 

 

Είναι σε ΒΕΤΑ ακόμα, άρα έχει δουλίτσα και για εμένα κυρίως στον τομέα του server browsing, joining, κλπ. Στο παιχνίδι δεν είδα κάτι περίεργο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικο ειναι μωρε, το παιζει και ο @gousias1979 :p

To ειχα δοκιμασει πριν κανα χρονο, εχει σιγουρα βελτιωθει πολυ απο τοτε, αλλα και παλι δε με τρελανε.

 

Αντιθετως, επειδη και εγω γουσταρω ww2 setting περιμενω Traction Wars να βγει που φαινεται αρκετα υποσχομενο και επισης free2play

 

Traction Wars - WWII Realism Game

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το ειχα παλια και δεν μου αρεσε και πολυ

Τωρα το ξαναεβαλα και ειναι πολυ καλο !

Φανταστειτε cod2 σε συνδυασμο bf bad company 2

Εχει οχηματα , πολλα οπλα -αναβαθμισεις με αξεσουαρ (τυπος σφαιρας - σκοπευτρου - καννης κτλ) που το κανουν φοβερο

Δειτε το παλι οσοι δεν σας αρεσε παλιοτερα !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.