Jump to content



LG G3 Νέα μητρική


alekandr

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Πριν λίγες μέρες το G3 μου τα παιξε. Δεν το είχα ούτε ένα χρόνο και κάηκε η μητρική. Το έστειλα στο service της LG, παρεπιμπτόντως τόσο γρήγορο service δεν το περίμενα να πω την αλήθεια! Δευτέρα το έδωσα, Παρασκευή το παρέλαβα.

 

Τέλος πάντων, μου άλλαξαν τη μητρική και αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν από εδώ και πέρα θα πρέπει να φοβάμαι μήπως σε ένα χρόνο έχουμε πάλι τα ίδια!

 

Εγώ το κινητό το πήρα με σκοπό να το κρατήσω 2-2,5 χρόνια και με χαλάει που αυτή τη στιγμή πρέπει να το στήσω από την αρχή, γιατί προφανώς έχασα και όλα μου τα αρχεία..! Επίσης, ποτέ δεν έμαθα τι ήταν αυτό που έκαψε τη μητρική.

 

Όποιος είχε παρόμοιο πρόβλημα ή έχει γνώση σχετικά με το θέμα, ας μου απαντήσει παρακαλώ! 

Link to comment
Share on other sites

ε τωρα τι αρχεια εχασες? εγω που εχω google account ολες οι επαφες σημειωσεις ημερολογιο ειναι online με το που αλλαζω συσκευη ερχονται εκει.

 

επισης οι φωτο στην εξωτερικη μνημη. κανε αυτα αμα τα φοβασαι και δε θα σε νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες έχασα... :/ Βασικά πλέον κάνω καλύτερο backup (έπαθα κι έμαθα), αλλά το θέμα είναι ότι φοβάμαι μην ξαναέχω ιστορίες με το κινητό! Δεν είναι και η καλύτερή μου να το στέλνω στην lg για κανά 5ήμερο πάλι! 

Link to comment
Share on other sites

Για το G3 έχω ακούσει οτι βγάζουν πρόβλημα οι παρτίδες μεχρι 407-408. Οι πιο νέες δεν έχω ακούσει κάτι.

Η παρτίδα είναι τα 3 πρώτα γράμματα του sn σου.

Το παλιό τι παρτίδα ήταν και τι το νεό?

Επίσης είχες root / recovery?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.