Jump to content



Theming Foobar


Recommended Posts

Εδώ και χρόνια χρησιμοποιώ το Darkone ( link )

 

Για την εγκατάστασή του πληροφορίες θα βρείς στο αρχέιο που θα κατεβάσεις, επίσης στο Devianart θα βρείς πολλά άλλα skins που ίσως σου αρέσουν παραπάνω.

Έγινε επεξεργασία από Peter Pan
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να την παλεψω με αυτο αλλα δε μου βγαινει

 

http://customize.org/foobar/skins/54826

 

2007 φαση η δημιουργια του και μου βγαζει

 

 

The following components are incompatible with this foobar2000 version and will function partially or incorrectly:
 - foo_ui_panels.dll : Panels UI
Please update these components to their latest versions if possible.

Failed to load DLL: foo_ui_columns.dll
Reason: Wrong version number; this component appears to have been built with an outdated version of the foobar2000 SDK and needs to be recompiled with newer version in order to load; please contact the author of this component to obtain an updated version of this component.
 

 

Αντεγραψα το περιεχομενο στο user_components, και οταν το ετρεξα επελεξα Panels_ui και μου βγαλε το παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Κάτι θα πρέπει να κάνεις λάθος, το χρησιμοποιώ σε όλες τις εκδόσεις χωρίς πρόβλημα.

Βεβαιωσου ότι ακολουθείς σωστά τις οδηγίες, εν ανάγκη κάνε reinstall το foobar. Επίσης κάπου πήρε το μάτι μου ότι σε λίγες μέρες θα έχει καινούργια έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα απο customize, οχι απο deviant art. Μετα δοκιμασα ενα αλλο το Jam 1.3 και μου ανεβαζει μνημη στο 1.5GB και τερματιζει οταν παιζω κομματι. Μονο με ενα τελευταιο που δοκιμασα τρεχει κανονικα

 

Εν τω μεταξυ μπορεις μονο ενα να εγκαθιστας τη φορα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει να έχω και δεύτερο μιας και μου άρεσε πολύ το darkone.

Πάντως είναι λογικό να υπάρχουν και skins με διαφορά bugs όπως αυτό με την μνήμη που βρήκες, μιας και μιλάμε για custom προϊόντα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Foobar τι φαση ειναι; Εγω χρησιμοποιω Rainmeter για παραμετροποιηση. Νομιζω οτι ειναι πολυ πιο ευκολο σα προγραμμα. Κατι παρομοιο ειναι και το foobar? 

Σε Windows 10 λειτουργει;

Link to comment
Share on other sites

Έχει ολόκληρη κοινότητα πίσω του που το υποστηρίζει είτε σε θέματα ήχου που είναι και ο λόγος που θεωρείται το καλύτερο player, είτε σε γενικό customise.

Χρόνο και όρεξη να έχεις να ψάχνεις είναι το σχόλιο μου για το foobar [emoji14]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντα ψάχνω το κάτι παραπάνω με το μέτριο setup ήχου που έχω, άρα γιατί όχι; αν μου το δώσει, καλό θα είναι. Αν όχι, δε πειράζει ,χεχε! Thanx για το info θα το ψάξω σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

Έχει ολόκληρη κοινότητα πίσω του που το υποστηρίζει είτε σε θέματα ήχου που είναι και ο λόγος που θεωρείται το καλύτερο player, είτε σε γενικό customise.

Χρόνο και όρεξη να έχεις να ψάχνεις είναι το σχόλιο μου για το foobar [emoji14]

 

Εψαχνα για τα "καλυτερα settings (σχετικα με τον ηχο)'' αλλα δεν βρηκα κανενα ενημερωμενο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.