Jump to content



Eυχιθειτε καλο ταξιδη σε ενα λαμπιτη που παει 7εμερι και θα του λιψετε!!!


Qlim4X

Recommended Posts

απος λεει και ο τιτλος την κανω για ευταημερι σε 11 ωρες απο τωρα.

προορισμος: ιταλια!!!!!!!!!!!!!!!!!

σκοπος : χαβαλες και τρελο γλεντι

ευτυχημα : θα περασω τελεια με τα κουκλια του σχολιο μου αλλα και με τις ιταλιδουλες...

δυστηχια : οτι θα μου λυψετε 7 αλοκλιρες μερες

2 δυστιχια : μετα την 7ημερι θα με χασετε τελιος λογο πανελληνιων.......................αλλα θα τα ξανα πουμε στις 17ιουνιου

θα μου λιψετε ολοι ρε παιδια ακομα και ο χαζο administratoras μας αλλα θα του φερο γλυκακια γιατι τον λατρευω!!!

ps. οποιος θελει να φερω τιποτα ευχαριστως να βοηθισω αλλα μην αρχισετε τα κουλα σας εεεεεεεεε σε νορμαλ καταστασεις

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περασεις και να ξεφαντωσεις...Αχ τι μου θυμιζεις τωρα...5θημερη και γω Ιταλια...Φλωρεντια,Βενετια,Ρωμη!!Απο τις καλυτερες και αξεχαστες μερες της ζωης μου...Μη στα πολυλογω τωρα...Στεναχωριεμαι!!Αχ γερασαμε ρεεε................:...: :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από saxon_747

Καλα να περασεις μεγαλε... Εχεις pm (σχετικα με την καρτα). Αν και καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει χρονος για τετοια...

thanks saxon. για την καρτα θα τα πουμε το πασχα να εισαι σιγουρος

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Καλα να περασεις Aleeeeeeexxx!!!

thanks και σε εσενα φανουλη αντε και να δεις τι θα σου φερω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Καλα να περασεις και να ξεφαντωσεις...Αχ τι μου θυμιζεις τωρα...5θημερη και γω Ιταλια...Φλωρεντια,Βενετια,Ρωμη!!Απο τις καλυτερες και αξεχαστες μερες της ζωης μου...Μη στα πολυλογω τωρα...Στεναχωριεμαι!!Αχ γερασαμε ρεεε................:...: :)

μιας που εχεις παει κιολας για πες μου απο βραδινει ζωη τι λεει???

Link to comment
Share on other sites

Τελεια ειναι Ιταλια πρεπει να δοκιμασεις chiapatta με proscioutto di parma κ θα κοοοοοοοολλησεις!! Ειναι πολυ ωραια!!

Εμενα προσωπικα στην Ιταλια μου αρεσαν ολα...(κ το superfast ειναι ωραιο...χανεσαι εκει μεσα!!)

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω...Καναμε το Ιταλικο Club Ελληνικο...Ρουβας-Disco girl...Χαμος!!Και εκεινο το βραδυ επαιζε ο Παναθηναικος Champions League με μια δεν θυμαμαι...Σε οθονες στο club...συνθηματα....Ασε σου λεω....

Το ακουω τωρα...Χε Χε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aspirin

με το πόνο μας παίζεις? Εσύ να μας ευχηθείς να περάσουμε καλά σαν εσένα!

αντε ρε σεις ελατε και και εσεις μαζι μου θα σας βαλω στις αποσκεθες μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 22:28]

Kαλα μαμισια κ με σκουφακι εεε! :D

;)

Καλα να περασεις φιλε μου....

Και εμενα φευγει το σχολειο μου το αλλο Σαββατο για Ιταλια......αλλα δεν θα

παω για δυο λογους..:

1)Λογω πανελληνιων...!!!!!

2)Και για το γεγονος οτι εχω βαρεθει να πληρωνω τους μ@λακες του 15μελους....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

λες εεεεεεεεεεεεε

μπας και θα με ξανα δουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λολολολ

Mπορει να μη σε ξαναδουνε αλλα στο σκουφο θα το βαλεις για την ΥΓΕΙΑ σου κ μονο ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Mπορει να μη σε ξαναδουνε αλλα στο σκουφο θα το βαλεις για την ΥΓΕΙΑ σου κ μονο ;)

σε αυτο εχεισ δικιο ρε boy μην κολισουμε και τιποτα απο τα σκατο ιταλιδακια............εεεε???

παντος ειναι κατι κουκλια αλλο πραμα!!! καθε βραδυ θα τρομε καλα..........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.