Jump to content



[Greek Gatherings 13-12-2015] supercars roadcars-barcelona moto gp


kyr..

Recommended Posts

εγω παντως δεν ειχα λακγ με κανενα σας, τον αρη αρχιζα να τον περνω χαμπαρι στις τελευταιες στροφες μιας και ειχα την προσοχη μου στραμενη σε εσας μπροστα(οποτε δεν εχω αποψη για το ποιος ειχε)....αν υπηρχε λακγ τοτε ο aris θα επρεπε να ειναι διπλα προσεκτικος με τις αποστασεις ασφαλειας  :)

 

στο video παντως υπαρχει stutt οχι λαγκ.Δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι στην εγγραφη video εμφανιζεται το stutt  :hmm: με ψιλοτερα settings ingame/replay δεν υπαρχει ιχνος stutt 

 

αλλη φορα με ab δεν γινεται αλλιως

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Με παπούτσια έπαιξα. Εντάει σίγουρα είναι συνήθεια, απλά μου φαίνεται πιό σκληρό απο του αμαξιού μου. Και γενικά όπως σηκώνω το πόδι απο το γκάζι πιό μεγάλη διαδρομή για να το πατήσω. Ίσως να το ήθελα λίγο πιο πίσω το πεντάλ. Έχω χαμηλώσει το εύρος του στο 80% για να μη θέλει τελείως μέσα.

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήμουν. Εσύ? Κάτι μου θυμίζει το nick. Έτρεχες nkpro?

2007-2008 ήμουν οργανωμένος και είχα στάνταρ 2 ωράκι προπόνηση και ανα 2 κυριακές κάψιμο olfsl.(οπότε wolves μη νιώθεις άσχημα :) αργός είμαι για τα χλμ που εχω κάνει. Ηταν και το σετάπ του gomar για την 458 που την έκανε να πηγαίνει μόνη της!.)

 

 

Ναι έτρεχα στο lfs και αργότερα στο netkar. Μάλλον ήσουν πριν τη διάσπαση. Ωραίες εποχές...

 

 

Άρη θέλει login, δηλαδή account.

Έγινε επεξεργασία από panos2171
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.