Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

8 minutes ago, xtrmsnpr said:

που να δείς που εγώ τους ρωτούσα κιόλας

Κι εγώ τους ρώτησα, άλλο αυτό. Αν δέχεσαι επίθεση, κάνεις τις απαραίτητες κινήσεις να τη σταματήσεις. Και, πέραν του Beta, που δέχεσαι ότι θα έχει προβλήματα, ήταν κάτω όλα τα παιχνίδια, δηλαδή, δε μπορούσα να παίξω ούτε αυτά που είχα αγοράσει.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wizard! said:

Κι εγώ τους ρώτησα, άλλο αυτό. Αν δέχεσαι επίθεση, κάνεις τις απαραίτητες κινήσεις να τη σταματήσεις. Και, πέραν του Beta, που δέχεσαι ότι θα έχει προβλήματα, ήταν κάτω όλα τα παιχνίδια, δηλαδή, δε μπορούσα να παίξω ούτε αυτά που είχα αγοράσει.

ναι αυτό το λένε χακάρισμα στο χωριό μου,λογικό να μη μπορείς αν είναι όλα κάτω.

Δε νομίζω να μην έκαναν τίποτα,ήσουν και έβλεπες; :p τζίζους πχια.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wizard! said:

Φαντάζομαι έκαναν, αλλά δεν ξέρω αν κατάφεραν κάτι, ή απλά οι άλλοι σταμάτησαν.

Το πρόβλημα πάντως μέχρι να πάω για ύπνο (~1 ώρα Ελλάδος) υπήρχε ακόμα.

κάνω πλάκα παράλληλα έτσι.Ελπίζω να μην θίχτηκες.

Μια από τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε συ, τι να θιχτώ;:D

Ελπίζω σήμερα να παίξουμε λίγο και φυσικά το ΣΚ.

Εγώ πάντως παραμένω στην άποψή μου, ότι δε θα κάνω προαγορά, ούτε μόλις βγει.

Χριστούγεννα, με προσφορά και μάλλον απίθανο για Premium. Έτσι κι αλλιώς το 80% παίζει σε Vanilla maps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχθές πάντως, που δεν κατάφερα να παίξω, είχε καμιά 10ριά servers Ιρλανδία και είχα pings από 8 μέχρι 20 ms! :wub:

Μακάρι να υπάρχουν ανάλογοι και μετά. Δεν υπήρχε Game Provider στην Ιρλανδία, αλλά φαίνεται ότι άνοιξε κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Wizard! said:

Εχθές πάντως, που δεν κατάφερα να παίξω, είχε καμιά 10ριά servers Ιρλανδία και είχα pings από 8 μέχρι 20 ms! :wub:

Μακάρι να υπάρχουν ανάλογοι και μετά. Δεν υπήρχε Game Provider στην Ιρλανδία, αλλά φαίνεται ότι άνοιξε κάποιος.

φαντάσου να είχες τα δικά μας pings ακόμα χειρότερος:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wizard! said:

Δεν το κατάλαβα... :hmm:

Aπλά εκ πείρας σε όσα fps games η παίχτες είχα χαμηλό ping είχα ένα boost παραπάνω στο kill σε σχέσει με εμάς που είχαμε το τριπλάσιο , οποτε από 20ping εάν παίξεις με 60ping δεν είσαι χειρότερος?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AstraLgr said:

Aπλά εκ πείρας σε όσα fps games η παίχτες είχα χαμηλό ping είχα ένα boost παραπάνω στο kill σε σχέσει με εμάς που είχαμε το τριπλάσιο , οποτε από 20ping εάν παίξεις με 60ping δεν είσαι χειρότερος?

Ναι, το κατάλαβα αυτό, αλλά όταν λες σε κάποιον "ακόμα χειρότερος", είναι σε να λες "πριν ήσουν κακός, τώρα ακόμα χειρότερος"... Και χειρότερος ως προς τι; Το πως παίζω, ή το αν θα μπορούσα να συνδεθώ...;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα για σένα απλός παράδειγμα έφερα για τα ping , εάν έρθεις ελλάδα και παίξεις με 50 έως 90 ping θα γίνεις χειρότερος λόγο υψηλού ping , τόσο καιρό παίζεις όπως λες τέτοιους είδους παιχνίδια δεν καταλαβαίνεις τι διαφορα έχει ?

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Wizard! said:

Εχθές πάντως, που δεν κατάφερα να παίξω, είχε καμιά 10ριά servers Ιρλανδία και είχα pings από 8 μέχρι 20 ms! :wub:

Μακάρι να υπάρχουν ανάλογοι και μετά. Δεν υπήρχε Game Provider στην Ιρλανδία, αλλά φαίνεται ότι άνοιξε κάποιος.

ονειρο ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.