Jump to content



[Greek Gatherings 10-01-2016] Lotus Evora GTC at Spielberg (RedBull Ring)


GeoF1

Recommended Posts

Ποιος ειναι ο σέρβερ ρε παιδια;;( ειμαι καινούργιος)

Πας στο online και γραφεις thelab και θα τον βρεις. Παρόλ' αυτά δε θα μπορέσεις να μπεις γιατι το track είναι mod το οποίο πρέπει να κατεβάσεις, οπότε ρίξε μια ματιά στα πρώτα posts αυτού του thread για βρεις το link.

Link to comment
Share on other sites

Α καταλαβα..ναι το ξερω για την πίστα ...δεν μπορω να συμμετάσχω λόγο ώρας ,μετα της 12:30 το βραδυ ειμαι free λόγω δουλειάς..γενικα thelab γραφω..;κ οτι υπαρχει το βγαζει λογικα ε;

Εδω μιλαμε γενικα για το τι εξοπλισμό εχουμε κτλ;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι εχω βάλει στις ρυθμίσεις 60 fps αλλα δεν εχω δει στο app πανω απο 42fps..ειμαι ανάμεσα σε 32-42..ολα ultra ομως..να χαμήλωσε τιποτα;εχω την r9 280vtx 3Ghz ,16 ghz ram

Link to comment
Share on other sites

τι κ@λοπιστα-"mod" ειναι αυτη ? η γεωμετρια της ειναι οτι να ναι...αν δεν μπεις με συγκεκριμενο τροπο χανεις και ας λεει το κοντερ οτι μπενεις με περισσοτερα....δεν μπορω να την συνηθησω με τιποτα

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α καταλαβα..ναι το ξερω για την πίστα ...δεν μπορω να συμμετάσχω λόγο ώρας ,μετα της 12:30 το βραδυ ειμαι free λόγω δουλειάς..γενικα thelab γραφω..;κ οτι υπαρχει το βγαζει λογικα ε;

Εδω μιλαμε γενικα για το τι εξοπλισμό εχουμε κτλ;

Έλα. Έγραψα για τον εξοπλισμό ώστε να καταλάβουμε πόσο "χωμένος" είσαι στο sim.

Άλλο να πεις "έρχομαι από Need For speed και παίζω με gamepad" και άλλο να λες "είμαι πρωταθλητής στο iracing και εχω Fanatec τιμονιέρα".

Αλλάζει άρδην η καθοδήγηση.

Ναι γράφεις "thelab" . Κάθε εβδομάδα αλλάζει η πίστα και το αμάξι που τρέχουμε.

Η ώρα των αγώνων είναι πάντα η ίδια.

Να ρωτησω κατι εχω βάλει στις ρυθμίσεις 60 fps αλλα δεν εχω δει στο app πανω απο 42fps..ειμαι ανάμεσα σε 32-42..ολα ultra ομως..να χαμήλωσε τιποτα;εχω την r9 280vtx 3Ghz ,16 ghz ram

Βγάλε το DOF και βάλε static reflections.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, το βρήκα. Εδώ παίζεται το παιχνίδι. Ξέρω πλέον τί πρέπει να κάνω ( απέχει βέβαια από το να το πετύχω).

Τουλ σου πήρα ( προσωρινά το ξέρω ), το 3ο sector!!!!

 

Capture.jpg

 

Καταλαβαίνεις σε πιο σημείο της πίστας είναι αυτό το κομμάτι?

To πρώτο χαμηλό είναι η 90άρα ή το 2ο.

Το πέταλο που είναι τυφλό το apex που είναι???

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.