Jump to content



Streaming sites


denz

Recommended Posts

Είμαι σε αναζήτηση ενός καλού και αξιόπιστου site για streaming movies & tv shows σε HD , Full HD κτλπ

Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ netflix (επί πληρωμή) αλλά κάποιες σειρές που ψάχνω δεν τις έχει οπότε θέλω εναλλακτική.

Έχω βρει το movietv.to (επί πληρωμή) που φαίνεται να έχει μια μεγάλη γκάμα σε HD αναλύσεις. Δεν ξέρω όμως κατά πόσο είναι αξιόπιστο οπότε θα ήθελα τις γνώμες όσων γνωρίζουν.

Θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάτι άλλο και ας είναι επί πληρωμή. Άραγε υπάρχουν sites που stremάρουν HD χωρίς πληρωμή;

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ενδιαφερει κατι τετοιο; Λογικα θα το γνωριζεις.

Θελει λιγη δουλιτσα το σεταρισμα, αλλα εχει τα παντα. Αν εχεις ειδικα καλο ιντερνετ , ειναι κομπλε, εχει και πολλα εναλλακτικα λινκ , και ελληνικους υποτιτλους! 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, tommybertsen said:

Σε ενδιαφερει κατι τετοιο; Λογικα θα το γνωριζεις.

Θελει λιγη δουλιτσα το σεταρισμα, αλλα εχει τα παντα. Αν εχεις ειδικα καλο ιντερνετ , ειναι κομπλε, εχει και πολλα εναλλακτικα λινκ , και ελληνικους υποτιτλους! 

Το γνωρίζω αλλά έχω την εντύπωση ότι το Genesis addon δεν λειτουργεί πλέον γιατί σταμάτησε την υποστήριξη ο developer. Έχει αλλάξει κάτι; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα! Προσφατα δοκιμασα να στρημαρω κατι απο το Genesis, απλα μερικα λινκ δε δουλευαν, καποια αλλα ναι. Δεν εχω κανει update στη νεοτερη εκδοση του Kodi παντως, ισως να χρειαζεται ( ; ) 

Δεν ξερω τι να πω , μεχρι προσφατα δουλευε παντως! ! Αν σταματησε η υποστηριξη, δυσκολα τα πραγματα. Ειναι σαφως το πιο δυνατο add on.. Μετα ειναι το 1channel.. Δε ξερω τι να πω , κολλαει αρκετα τωρα που το ξαναδοκιμασα (ειχα καμμια βδομαδα να δοκιμασω )

Τωρα που ξαναανοιξα μια σειρα, δουλεψε κανονικα σε καποιο stream απο το 1channel. Με τις ωρες του πρεπει να ειναι.

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.