Jump to content



Προβλημα(?) με σκληρονι..


aggelopas

Recommended Posts

Hi guyz...

Εχω 2 seagate 200αρηδες σε στριππινγκ και τις τελευταιες 4 μερες παρατηρησα οτι το γουργουρισμα τους εχει αυξηθει σε ενοχλητικο (για μενα) βαθμο.

Μηπως ειναι τα προεορτια...?

τιπ.Ειναι ανασυγκροτημενοι και μισογεματοι (ετσι ειναι εξ' αλλου τους τελευταιους 3 μηνες).

Τυχον παρομοια εμπειρια θα λειφθει σοβαρα υπ'οψη.

Link to comment
Share on other sites

παρομιο προβλημα ειχε και ενα φιλαρακι με εναν seagate 160αρη

και μετα απο λιγο δεν μπορουσε να του τον διαβασει το pc!

μετα πηγε για φορματ και σταματησε και ο ενοχλητικος ηχος.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πείς λίγες περισσότερες πληροφορίες για να σε βοηθήσουμε και καλύτερα;

Ας πούμε, τί περίπου ακούς και πότε το ακούς; Είναι περιοδικό ή το ακούς όταν κάνεις κάτι;

Μήπως για παράδειγμα εννοείς αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gel [Σήμερα, στις 16:37]

Μπορείς να μας πείς λίγες περισσότερες πληροφορίες για να σε βοηθήσουμε και καλύτερα;

Ας πούμε, τί περίπου ακούς και πότε το ακούς; Είναι περιοδικό ή το ακούς όταν κάνεις κάτι;

Μήπως για παράδειγμα εννοείς αυτό ;

Ναι το εχω διαβασει το θεμα αυτο.

Το ΣΜΑΡΤ ειναι ενεργοποιημενο αλλα δεν νομιζω οτι βοηθαει σε κατι αυτο.

Το κανει οταν κανω search η οταν πλοηγουμε γρηγορα σε πολλες σελιδες του windows explorer.

Αν το εκανε απο την αρχη θα μου φαινοταν οκ.Αλλα οπως ειπα ηταν σχεδον αθορυβοι και λεω σχεδον γιατι εχω και εναν western που δεν ακουγεται ουτε αν βαλεις το αυτι σου πανω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.