Jump to content



[Greek Gatherings 10-4-2016] Silverstone National - Lotus type 25


Recommended Posts

@cpgr

Ναι ήπια μπόλικα τσαγάκια κάπου εκεί.

Μάλλον δεν έπρεπε να πειράξω καθόλου το σετάπ του liak...

Έπαιζα με τα throttle blip - cut όλα κλειστά και με paddles επιλογή που ήταν no go για τη lotus...

Και μια τελευταία δικαιολογία. Έπαιζα ενα προς ενα με το τιμόνι της lotus στις 800 μοίρες μια κακιά συνήθεια που άρχισε να μου αρέσει μετά απο το σετάρισμα της dfp με το lut generator του Άκη.

Το παιχνίδι έγινε απολαυστικότατο και εγω αργότατος. :hehe:

 

Πάντως οι δυνάμεις ήταν σωστότατες και επαρκείς, το τιμόνι με βοηθούσε και δε με μπέρδευε και γενικότερα αμα ήταν 2 - 3 φορές ταχύτερο :p θα τρώγατε την σκόνη μου.

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν εχτές εάν εξαιρέσουμε κάποια προβλήματα με τον server,  δυστυχώς στο δεύτερο γύρο στην πρώτη στροφή από πέμπτη στο h-shifter κατέβασα σε δεύτερα από λάθος και βρήκα στην εσωτερική μπαριέρα με αποτέλεσμα να χάσω τελική από εκεί και μέχρι το τέλος του αγώνα αλλά από εκεί και πέρα ψιλοπαράτησα το racing και συγκεντρώθηκα στο consistency ενώ κάποιες αψιμαχίες του Νάσου με τον Δημήτρη που ήταν ελαφρώς ταχύτεροι μου δώρισαν τη δεύτερη θέση.

 

Επίσης περάσαμε καλά το πρωί στο καφεδάκι, πάντα είναι ωραία να βρισκόμαστε με ομοπαθείς του simracing και θα πρέπει να το επαναλαμβάνουμε πιο τακτικά :)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος cpgr έγραψε:

@wolves Σορυ για το χιτ..νομιζα οτι χωρουσα να περασω..:D

:tongueout::bleh:

Κανενα προβλημα, man, το ειχα χασει σε εκεινο το σημειο ετσι κι αλλιως...

 

Ωραια ηταν τελικα χτες, τα περιμενα χειροτερα τα πραγματα.

Συγχαρητηρια @Oxide Burnedbrain για τη νικη.

Φοβεροι χρονοι απο ολους, μπραβο σας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.