Jump to content



Recommended Posts

πριν 15 ώρες, το μέλος SirDiman έγραψε:

polone νομιζω ειδα παρομοιο ποστ στο /r/greece, dejavu ?:p

 

Σε κόβει η κάρτα δικτύου σου...dat upload tho

Μπορει να εχει ποσταρει καποιος αλλος. 

Καρτα δικτυου ειναι onboard btw και δεν ξερω καν αν ειναι 1000αρα (λογικα ναι) 

Να του πεταξω μια pci να δω η τσαμπα κοπος ? 

Link to comment
Share on other sites

Πως ακριβώς τον κόβει η κάρτα;

Ακόμα και 100ρα να είναι, η γραμμή υποτίθεται είναι 100mbps, οπότε δεν τον κόβει, απλά είναι οριακά.

Οι περισσότερες μητρικές εδώ και χρόνια, έχουν 1000ρες, που τότε αποκλείεται να τον κόβει, εκτός αν έχει πρόβλημα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πςςς, δεν ήξερα ότι έχουμε τέτοιο πράγμα εδω.

Η τιμή επίσης συμπαθέστατη ,πιο φτηνά απο όλες τις χώρες που έχω ακούσει .

Καλορίζικη ,ανυπομονώ για μελλοντικες εντυπώσεις απο ολη την ιστορία, πως τα πας με την εξυπηρέτησή πελατών τους, πως ειναι το internet, το ping (αν σε αφορά ) και ολα αυτά που περιβάλλουν μια σύνδεση στην Ελλάδα.

Edit

Βασικά είδα το ping γ@μει και δέρνει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης οτι εχω χρειαστει δεν συναντησα μεγαλο η σημαντικο προβλημα αξιο αναφορας. 
Ping καθ'αυτο δεν με απασχολει αμεσα. 
Στην συνδεση της CYTA 8/1Mbps στο call of duty επαιζα γυρο στα 72-75 τωρα εχω πεσει σταθερα 51 σε Γερμανικο server. 

Χθες εγινε ενεργοποιηση και της τηλεφωνικης γραμμης. 
Δινει λοιπον εναν αριθμο τηλεφωνου με ΔΥΟ καναλια φωνης. 
Ευχαριστη εκπληξη η ποιοτητα φωνης αλλα και δυνατοτητες που προσφερει γενικα VOIP. 

Οπως ειπα και στην αρχη ειμαι περιεργο παιδι και μ'αρεσει να μπλεκω. 
Εψαξα και βρηκα λοιπον app για android που να παιζει σχετικα αξιοπιστα. 
Μετα απο 3-4 δοκιμες εμεινα στο http://www.zoiper.com/en 
Πολυ ευκολο στο setup και το μονο που χρειαζεται ειναι να περαστουν τα SIP και το HOST που δινει η yuboto με την συνδεση. 

Πολλες η δυνατοτητες που προσφερει το app, μεταξυ αλλων να μπορεις να απαντησεις απο το κινητο σου οταν καποιος σε καλει στο σταθερο (αρκει να υπαρχει συνδεση WIFI η 3g) 
Μπορουμε να μιλαμε ταυτοχρονα στο σταθερο, και η αλλη γραμμη να σκαει κανονικα στο κινητο χωρις να πεφτει η ποιοτητα της επικοινωνιας. 
(δοκιμασα ταυτοχρονα τις δυο γραμμες και ανοιχτο torrent κλειδωμενο στα 5mbs - εκει τα βρηκε λιγο σκουρα στην συνδεση) 
Αυτο που δεν καταφερα να μου απαντησει η yuboto ειναι αν καλεσει το σταθερο στον αριθμο μας και απαντησω απο το κινητο απο το 2ο καναλι φωνης αν χρεωνεται.
Λογικα θα παρω μια απαντηση την δευτερα. 

Επισης μου αρεσε πολυ το control panel της τηλεφωνιας. 
Αναλυτικοτατο με αμεση προσβαση. 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! αν το δειξετε στην γυναικα και σκοπευετε να μιλατε με την γκομενα πιθανον θα το μετανιωσετε καθως λεει αναλυτικα τις κλησεις, διαρκεια κλπ. !

 

yuboto.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.