Jump to content



Πρόβλημα με laptop hp καινούριο


Recommended Posts

Χριστος Ανεστη σε ολους παιδια.Εχω παρει ενα laptop συγκεκριμένα αυτό http://www.skroutz.gr/s/8540560/HP-P...0-FHD-W10.html.Μέσα σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα μου επεσε μεσα στο αμαξι στα ποδια (μεσα σε τσαντα το ειχα).Παω να το ανοιξω εκει που παει να φορτωσει μου εμφανιζει το λογοτυπο hp και κλεινει παταω παλι το κουμπι να μου ανοιξει και δουλευει μια χαρα.....Τεσπα για να μην μακρηγορώ το πηγα πισω και μου εδωσαν αλλο,ολα μια χαρα.Το εχω εδω και 2 εβδομαδες το καινουριο laptop και προχθες παρουσιασε παλι το ιδιο προβλημα αλλα μου το εκανε κανα 3 φορες (χωρις να πεσει κατω 001_rolleyes.gif).Τι να κανω καποια συμβουλη?

Link to comment
Share on other sites

Το ότι έπεσε την πρώτη φορά και μετά στο έκανε ήταν μάλλον σύμπτωση. Αυτό που σου κάνει συνήθως οφείλεται στο Fast Startup των Windows 10 (Κληρονομιά των 8)

 

Κάντο disable ----> http://www.tenforums.com/tutorials/4189-fast-startup-turn-off-windows-10-a.html

Έγινε επεξεργασία από Matia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Matia έγραψε:

Το ότι έπεσε την πρώτη φορά και μετά στο έκανε ήταν μάλλον σύμπτωση. Αυτό που σου κάνει συνήθως οφείλεται στο Fast Startup των Windows 10 (Κληρονομιά των 8)

 

Κάντο disable ---->  Fast Startup - Turn On or Off in Windows 10 - Windows 10 Forums

Λες??? Το εκανα φιλε για να δουμε..  Ημουν  ετοιμος να το παω πισω,σε ευχαριστω

Θελω να περασω τα windows 7 αλλα που θα βρω τους drivers μετα και δεν ξερω αν χανω την εγγυηση 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.