Jump to content



Recommended Posts

Γεια σας  πριν 1  χρονο ειχα αγορασει το logiteck  orion spark..  το  θεμα μου εινε ισως να εινε και φαντασια μου αυτο οτι τα  κουμπια δεν εχουν την ιδια αισθηση στο πατημα εννοω οπως ειχανε  παλια  πχ  προσφατα   κανω πιο  πολλα ορθογραφικα λαθοι σε σχεση με  παλια..

 

 

το πληκτρολογιο δουλευι κανονικα στους φωτισμους του και σε  ολα δεν εχω καπιο προβλημα  σε κατι

αλλα  κατι με τα  κουμπια δεν μου παει καλα.. δεν κολανε τα  κουμπια  απλα οταν τα πάταω δεν εινε το ιδιο  οπως ειτανε  παλια και απλα αυτον τον καιρο κανω πιο ευκολα ορθογραφικα λαθοι

 

λετε το πλήκτρολογιο εννοο τα  κουμπια να εχουν καπια προβληματα;;;

 

θελω να πω οτι δεν  εχουν το ιδιο σιναισθημα στο πατημα τους σε σχεση με τα  παλια

 

εινε κατι το φυσιολογικο  η λετε να  εχουνε προβληματα;;;

 

 

ολα τα  κουμπια δουλευουν  κανονικα παντος...  ουτε  κολανε  ουτε  τιποτα απλα οταν τα παταο δεν εινε το ιδιο  οπως ειτανε παλια..

Link to comment
Share on other sites

Just now, virus777 said:

7211f3201da4980ea1c3_size17_w333_h400.jp

λετε το πλήκτρολογιο εννοο τα  κουμπια να εχουν καπια προβληματα;;;

 

θελω να πω οτι δεν  εχουν το ιδιο σιναισθημα στο πατημα τους σε σχεση με τα  παλια

 

εινε κατι το φυσιολογικο  η λετε να  εχουνε προβληματα;;;

 

 

ολα τα  κουμπια δουλευουν  κανονικα παντος...  ουτε  κολανε  ουτε  τιποτα απλα οταν τα παταο δεν εινε το ιδιο  οπως ειτανε παλια..

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.