Jump to content



Smartphone 300€ ΜΑΧ


jax7480

Recommended Posts

Ψάχνει φίλη για την κόρη της για Smartphone MAX 300€.

Αγορά μόνο από Ελλάδα και κατά προτίμηση από μεγάλο κατάστημα για εγγύηση και για πληρωμή μετρητά.

Είδα στο public πως έχει σε προσφορά το LG G4 32GB leather.

Αξίζει στα 300€ ή να κοιτάξω κάτι άλλο;

Samsung A5 2016 αξίζει; Huawei P8;

 

Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες αρκεί να τηρηθούν οι παραπάνω προϋποθέσεις.

 

Ευχαριστώ.

 

Link to comment
Share on other sites

huawei p9 lite, που παίζει στα 194 αυτήν την περίοδο; Απ'ότι διαβάζω, πολύ ωραίο κινητάκι. Η επίσημη εισαγωγή (Κοτσόβολους, πάμπλικ κλπ) είναι με 2gb ram, ενώ στα κινητομάγαζα (kaiser κλπ) μπορείς να βρεις και την έκδοση με 3gb με λίγα παραπάνω ευρώ.
 Προς το παρόν, δεν έχω βρει κάποιον να έχει πρόβλημα επιδόσεων στην έκδοση με τα 2gb

Στα + ότι παίρνει και κάρτα microsd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexanderK said:

λένε ότι διορθώθηκε το hardware bootloop και εμφανίστηκε software bootloop που διορθώνεται με software reset...γνώμη μου δεν αξίζει.

ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΠΧΙΑ!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, jax7480 said:

 

Δεν διορθώθηκε αυτό το θέμα με τις τελευταίες παρτίδες;

 

Αν, λέω τώρα ΑΝ, πέσει σε bootloop, θα τα ακούσεις, θα στην πούνε, θα φας κραξημο;

Αν όχι go for it...

 

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνει φίλη για την κόρη της για Smartphone MAX 300€.

Αγορά μόνο από Ελλάδα και κατά προτίμηση από μεγάλο κατάστημα για εγγύηση και για πληρωμή μετρητά.

Είδα στο public πως έχει σε προσφορά το LG G4 32GB leather.

Αξίζει στα 300€ ή να κοιτάξω κάτι άλλο;

Samsung A5 2016 αξίζει; Huawei P8;

 

Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες αρκεί να τηρηθούν οι παραπάνω προϋποθέσεις.

 

Ευχαριστώ.

 

Huawei p9 lite, μέχρι 200€ είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί. Δες και το Huawei mate s από κάποιο σκρουτζομαγαζο, έχει εγγύηση κανονικά από την επίσημη αντιπροσωπεία, αρκεί να είναι unbranded έκδοση. Είναι πανέμορφο και από τα καλύτερα κινητά που μπορείς να πάρεις με 300€, στο λέω από προσωπική εμπειρία. Άλλη καλή επιλογή είναι το nexus 5x.

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bumpeριδης.

Πάμε για P9 Lite λοιπόν;

Σε περίπτωση που έχουμε θέμα με την εταιρεία (λέω εγώ, γιατί με αυτούς τους νέους σήμερα, δεν μπορείς να είσαι σίγουρος) κοιτάω για A5 2016 ή LG G4?

 

Link to comment
Share on other sites

 

Παντως, G4 πρόσφατα αγορασμένο, (μηνα πριν?) δεν έχει κανένα θεμα. Μια χαρα είναι ρε παιδια 2 παρτιδες το είχαν το θεμα τωρα εχουν περάσει αλλες 20-30.

Ειναι τιμια επιλογη αν δε θες σονι και ντε χαβάη.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

 

Παντως, G4 πρόσφατα αγορασμένο, (μηνα πριν?) δεν έχει κανένα θεμα. Μια χαρα είναι ρε παιδια 2 παρτιδες το είχαν το θεμα τωρα εχουν περάσει αλλες 20-30.

Ειναι τιμια επιλογη αν δε θες σονι και ντε χαβάη.

2 παρτίδες ;δεν νομίζω Τάκη. Αυτό που αναφέρθηκε ήδη. Αν είναι να τα ακούσεις σε περίπτωση προβλήματος μην ασχολείσαι καν με το g4..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Whatever. 

Απλα οι πιο πολυ που λενε για boot loop δεν έχουν κάν το κινητό.

Εγω πριν ενα μηνα το πηρα και ο αριθμός παρτίδας ήταν 93χ και η προβληματική ήταν κάποια 90χ.(901 ή κατι τέτοιο) 

Εκανα όλα τα βηματα για να παθει boot loop και δε το παθε, απο κεί και περα, who cares. 

Link to comment
Share on other sites

Whatever. 

Απλα οι πιο πολυ που λενε για boot loop δεν έχουν κάν το κινητό.

Εγω πριν ενα μηνα το πηρα και ο αριθμός παρτίδας ήταν 93χ και η προβληματική ήταν κάποια 90χ.(901 ή κατι τέτοιο) 

Εκανα όλα τα βηματα για να παθει boot loop και δε το παθε, απο κεί και περα, who cares. 

Μήπως οι άλλοι που το λένε το έχουν και εσύ δεν το έχεις; Γιατί από τα λεγόμενα σου μάλλον αυτό καταλαβαίνω... Τέλος πάντων αφού πήρε κινητό η φίλη του jax βγαίνουμε off-topic

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.