Jump to content



ΚΟΠΙΕΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ PS2


Γιωργος_Μ

Recommended Posts

Καλη(μερα/σπερα) σε ολους , εχω PS2 Silver Με το προσφατο Chip πανω του.

Εχοντας βαλει Dvd-Recorder εδω και 3 βδομαδες μου εχει δημιουργηθει η εξης απορια :

εχωντας αντιγραψει καμια 10ρια παιχνιδια PS2 απο αυθεντικα (με ενοικιαση απο μαγαζι)

παρατηρησα οτι οχι μονο δεν εχει καποιο προβλημα να τα παιξει (το PS2) αλλα τα διαβαζει

χωρις να κλικαρω δυο φορες το reset , οπως δηλαδη διαβαζει τα αυθεντικα .

Εχει κανεις υποψην του τι παιζει με αυτο το Θεμα?

Υ.Γ. Δεν εχω γνωστο με ατσιπαριστο PS2 για να τα δοκιμασω , αλλα οσες αντιγραφες

εχω αγορασει απο μαγαζι ποτε δεν παιζουνε σαν αυθεντικα αλλα θελουνε διπλο κλικαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

Στην Ουσια Παρακαλω :devil:

:hehe: Στο δικο μου κ απο μαγαζι ή απο φιλο να παρω καποιο game το παιζει κατευθειαν δεν χρειαζεται να κλικαρω το reset 2 φορες...πρωτη φορα το ακουω αυτο!

Αφου παιζει ομως ετσι, που ειναι το προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

Οταν εχεις τσιπακι στα παιχνιδια τα αντεγραμενα δεν χρειαζεται να πατας το reset δυο φορες..........το reset πρεπει να το πατας μονο στις ταινειες τις αντεγραμενες τουλ αυτο συμβαινει σε εμενα...............

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.