Jump to content



Ενημέρωση περί hard disk sentinel


Recommended Posts

Θα ήθελα να ενημερώσω το forum (η όποιον διαβάσει το μήνυμα):
 

Το καλοκαίρι αποφάσισα να ασχοληθώ σοβαρά με το συγκεκριμένο πρόγραμμα μιας και η ελληνική του μετάφραση ήταν αρκετά κακή σε μερικά σημεία οπότε και μίλησα με τον προγραμματιστή και έχω κάνει αρκετά μεγάλη δουλειά στο να διορθώσω/προσθέσω μερικά πράγματα.

http://www.hdsentine...m/languages.php

 

Στις επόμενες stable εκδόσεις του προγράμματος θα είναι κανονικά το δικό μου language file(αυτό που έχει ανέβει 22/6/16) στο πρόγραμμα απλά μέχρι στιγμής έχει αρκετά προβλήματα να λύσει και δεν έχει βγάλει σταθερή έκδοση αλλα μόνο Beta.

 

Επειδή η δουλειά είναι σχετικά εύκολη αλλα υπάρχουν χιλιάδες γραμμές με κείμενο,αν υπάρξει κάποιο λάθος η μη-σωστή μετάφραση να με ειδοποιήσετε μέσα απ το πρόγραμμα ώστε να το διορθώσω και να το στείλω του προγραμματιστή.

 

 

 

Ευχαριστώ που τουλάχιστον διαβάσατε αυτό το κείμενο,ελπίζω να έχω καταφέρει να κάνω καλή δουλειά.

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

προς admins:

Το κείμενο αυτούσιο έχει ανέβει και σε διπλανό φόρουμ,θεώρησα λοιπόν σωστό ως μέλος και εδω πέρα να το ανεβάσω ώστε να ενημερωθεί και η κοινότητα του thelab.gr

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

κάνω ενα bump για όποιον ενδιαφέρει,μου έστειλε ο dev μια beta version μιας και σε σύντομο χρονικό διάστημα έρχεται η 5.00 stable.

μέχρι στιγμής αυτό που βλέπω ειναι πολλαπλός έλεγχος δίσκων(οχι εναν-εναν όπως έκανε παλαιότερα).

εχω να κάνω καμιά 40αρια γραμμές μετάφραση επίσης τις παραπάνω εντολες/κείμενο που εμφανίζονται.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.