Jump to content



Αγορά PS4


Recommended Posts

Καταρχας κανω εδω ποστ γιατι απο οτι βλεπω το "Console & Handheld Gaming" ειναι λιγο dead και θελω την γνωμη οσων περισσοτερων γινεται για να μην πεταξω τα λευτα μου οποτε μην με φατε.
 

Θελω να αγορασω PS4 και δεν ξερω αναμεσα σε τι να διαλεξω.. το Slim 1TB + ολα τα Uncharted me 379€ ή το Pro με 409€ σκετο και να αγοραζω games σιγα-σιγα? Δεν ξερω αν συμφερει το Pro σκετο μιας και τα PS games κανουν πανω απο 40αρι για να τα αγορασω ενα-ενα. (Ενδιαφερομαι μονο για τα exclusive μιας και εχω καλο PC) Τα games που ενδιαφερομαι να παιξω ειναι τα Uncharted,Last of Us και Bloodborne κυριως και η προσφορα αυτη μου κερδιζει 60€+ επειδη περιεχει ολα τα Uncharted games. Επισης εχω διαβασει οτι το Slim υπερθερμαινεται. Δεν εχω 4Κ TV αλλα στους επομενους μηνες θα παρω. Δεν ξερω τι να κανω..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο βιάζεσαι, αλλά θα σου έλεγα να περιμένεις λίγες μέρες, μήπως και παίξει καμιά προσφορά σε ps4pro.

Και γω στην ίδια θέση με σένα βρίσκομαι και θα πάω για το pro.

Από ότι έχω διαβάσει, η αγορά του pro, για κάποιον που δεν έχει ps4 και θέλει, συστήνεται ακόμα και χωρίς 4Κ τηλεόραση.

Πόσο μάλλον για κάποιον που σκοπεύει να πάρει μια.

Έγινε επεξεργασία από Gagaras
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Gagaras έγραψε:

Δεν ξέρω πόσο βιάζεσαι, αλλά θα σου έλεγα να περιμένεις λίγες μέρες, μήπως και παίξει καμιά προσφορά σε ps4pro.

Και γω στην ίδια θέση με σένα βρίσκομαι και θα πάω για το pro.

Από ότι έχω διαβάσει, η αγορά του pro, για κάποιον που δεν έχει ps4 και θέλει, συστήνεται ακόμα και χωρίς 4Κ τηλεόραση.

Πόσο μάλλον για κάποιον που σκοπεύει να πάρει μια.

Αμα ειναι να περιμενουμε για να πεσει τιμη του Pro, θα πρεπει να περιμενουμε αρκετα ακομα αλλα μαλλον θα περιμενω μεχρι τα Χριστουγεννα να δω καλυτερες προσφορες.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θα μου άρεσε να επενδύσω σε κάτι "παλιό", εκτός αν η τιμή του ήταν χώμα. Οπότε εγώ θα επένδυα στο PS4 Pro και θα έδινα 50€ για συνδρομή ενός χρόνου. Αν όμως δεν το βλέπεις έτσι εσύ, τότε τα Uncharted θα σε κρατήσουν απασχολημένο.

 

Όμως η κατηγορία του θέματος δεν είναι σωστή οπότε λυπάμαι αλλά θα το μετακινήσω :)

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος tragikos έγραψε:

Προσωπικά δε θα μου άρεσε να επενδύσω σε κάτι "παλιό", εκτός αν η τιμή του ήταν χώμα. Οπότε εγώ θα επένδυα στο PS4 Pro και θα έδινα 50€ για συνδρομή ενός χρόνου. Αν όμως δεν το βλέπεις έτσι εσύ, τότε τα Uncharted θα σε κρατήσουν απασχολημένο.

 

Όμως η κατηγορία του θέματος δεν είναι σωστή οπότε λυπάμαι αλλά θα το μετακινήσω :)

Δεν βιαζομαι ιδιαιτερα για αυτο και θα περιμενω λιγο ακομα να πεσουνε τιμες. Δεν με ψηνει η συνδρομη.. Και να τα παρεις τα games που δινει οταν τελειωσει θα πρεπει να ξαναπληρωσεις για να μπορεις να τα παιξεις. Οπως ειπα θελω μονο καποια συγκεκριμενα exclusive να παιξω, ολα τα αλλα τα παιζω στο PC.

Link to comment
Share on other sites

Το ps4 ηταν DOA h/w με το που έγινε release,το αγορασα λιγους μηνες αφοτου βγηκε,δεν ημουν ιδιαιτερα hardcore gamer,αλλα οι επιδοσεις του ηταν απογοητευτικες,το πουλησα λιγους μηνες αργοτερα,παρε καλυτερα το pro που ειναι τουλαχιστο πιο δυνατο αν θες να παρεις καποια κονσολα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.