Jump to content



Αγορά gaming headset


Recommended Posts

Θέλω να ψαχτώ για headset καλό αλλά όχι και ακριβό..Δεν έχω πάρει ποτέ κάποιο επώνυμο...ότι εχω πάρει μέχρι τώρα είναι απο τα φθηνά των 10€..Τώρα έχω ενα aqprox GH8..

Τι πρέπει να κοιτάω στα headset για να δω αν ειναι καλό και είναι αυτο π θέλω..???Επίσης αξίζει να δώσω 20-30-40€ η και τα φθηνά κάνουν την δουλειά τους???Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, icy20 said:

Kingston HyperX Cloud 1 η 2...Απλα ειναι λιγο πιο ακριβα απο τα 40.

Η καλυτερη αγορα για gaming γιατι πολυ απλα ειναι βασισμενα σε ακουστικα headphones που δεν προοριζονταν για gaming :p

Αξιζει να δωσεις κατι παραπανω και θα ακουσεις μεγαλες διαφορες σε σχεση με φθηνα ή αλλες επωνυμες παπατζες.

+ Μακριά απο οποιοδήποτε 5.1 ακουστικο

Αν και η καλυτερη επιλογη ειναι headphones+ mic εξωτερικο (πανω απο την οθονη πχ ή τυπου modmic)

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

On 25/12/2016 at 4:55 ΠΜ, το μέλος Darap21 έγραψε:

Θέλω να ψαχτώ για headset καλό αλλά όχι και ακριβό..Δεν έχω πάρει ποτέ κάποιο επώνυμο...ότι εχω πάρει μέχρι τώρα είναι απο τα φθηνά των 10€..Τώρα έχω ενα aqprox GH8..

Τι πρέπει να κοιτάω στα headset για να δω αν ειναι καλό και είναι αυτο π θέλω..???Επίσης αξίζει να δώσω 20-30-40€ η και τα φθηνά κάνουν την δουλειά τους???Ευχαριστώ..

 
 

Καλησπερα , ψαχνεις για Vr headset που βαζεις κινητο ή για να το συνδεεις στον υπολογιστη??

Για κινητο αγορασα προσφατα αυτο http://www.lmbpro.com/shinecon-smartphone-vr-headset-με-bluetooth-χειριστήριο1 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη για τα φτα που εδωσα.

Για να το συνδεεις με υολογιστη νομιζω το καλυτερο ειναι το HTC Vive αλλα ειναι πολυ ακριβο. Ομως σιγουρα αξιζει.

Επειδη μου αρεσει πολυ να ασχολουμαι με την εικονικη πραγματικοτητα και να ενημερωνομαι , εχω διαβασει πολυ καλα σχολια γι αυτο http://www.lmbpro.com/deepoon-m2-all-in-one. Επισης ακριβουτσικο αλλα σαφως καλυτερη τιμη απο απο το Vive και το Rift :)

Ωχ συγγνωμη διαβασα VR headset. Τωρα ειδα οτι εσυ εννοεις κανονικο.

Έγινε επεξεργασία από fotinimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.