Jump to content


Broadcasting WAMTA...


Stelios F.

Recommended Posts

Υπάρχει ένα app, το οποίο κάνει μόνο του αλλαγή κάμερας όπου υπάρχουν fights και γενικά έχει layout σαν τηλεόρασης.

 

Δείγμα:  

 

 

Είχαμε την ιδέα αν κάποιος που δεν τρέχει στο CUP και έχει καλή γραμμή, αν ήθελε να κάνει live broadcast τους αγώνες.

Το μόνο που θα κάνει είναι να μπει στον server και να μείνει στα PITS.

 

Ας μας κάνει ένα PM όποιος θέλει και μπορεί!

 

To app:http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/bcast-app-for-broadcasting-v1-12.32536/

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GeoF1 said:

Στέλιο δεν βλεπω πολλα θεματα για το wamta. Ανοιξε 2-3 ακομα βρε συ emoji14.pngemoji14.png

Sent from my S7 edge using Tapatalk
 

Να το postarw μέσα σε κάποιο άλλο thread - πιστεύεις πως δεν θα χαθεί εκεί μέσα?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Anthemius said:

Αφού κάνει μόνο του αλλαγή κάμερας, γιατί πρέπει να είναι κάποιος στα pits? Με VDSL 50 Downloading και 5 ΜΒ Uploading, δεν το σηκώνει να το φορτώσω εγώ που θα τρέχω;

Πρέπει να κάνεις join τον server και escape to pits, δεν υπάρχει τρόπος να μπεις σαν spectator στο AC.

 

Άνετα το σηκώνει, ίδια γραμμή έχω και εγώ που κάνω broadcast από pov.

Στο thread του AC forum εξηγεί... :)

 

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GeoF1 said:

emoji17.pngemoji22.png χιουμοριστικα το γραψα

Sent from my S7 edge using Tapatalk
 

I am on a posting spree... τώρα που το διαβάζω είναι σαν να σου την λέω, εννοούσα πως θα χαθεί σε άλλο θρεντ, βρε κουτό... :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Aris Teidis said:

Αυτό θα ήταν πολύ καλό αν τα καταφέρναμε - έχω φίλους (εκτώς simracing) που θα θέλαν να παρακολουθήσουν τους αγώνες μας!

Ίσως φέρει και νέους racers :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GeoF1 said:

Στέλιο δεν βλεπω πολλα θεματα για το wamta. Ανοιξε 2-3 ακομα βρε συ emoji14.pngemoji14.png

Sent from my S7 edge using Tapatalk
 

αυτό πάλι ποτενές δεν το κατάλαβα,πιάνουν χώρο?

 

όλα σε ένα φύρδην μίγδην?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κριμα θα ειχε φαση να ειχαμε κάτι τετοιο, κυριως για να δουμε μάχες όλοι μετα την ληξη του αγωνα που γινοτανε σε αλλο class η αλλο σημειο της πιστας.

 

 

Και που ξερεις μπορει να ειχαμε και πραγματικους χορηγους στο επομενο WAMTA :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.