Jump to content



Υδροψυξη hardtubing


vasilisspyder

Recommended Posts

Βρε πάρτε σειρά όλοι αλλά το πόσο θα σας βγει δε βγαίνει έτσι απλά.

 

Ποιο είναι το κουτί; Ποιες οι διαδρομές; ποια τα ψυγεία που θέλετε; Θέλετε CPU η και GPU. Θέλετε προς το παρόν μόνο CPU αλλά στο μέλλον να μπορεί να πάει και σε μία ή δύο κάρτες; :p

 

Γενικά δώστε τροφή για να γίνει κουβέντα. Δεν έχω ασχοληθεί με ακρυλικά αλλά ένα απλό σχέδιο του τι θέλετε θα βοηθήσει κάποιον που ξέρει να σας δώσει ένα κοστολόγιο πάνω κάτω. Γιατί πάντα μα πάντα στην πράξη πολλά αλλάζουν. Μπορεί πχ να κάνετε μία λάθος κοπή και να χρειαστεί να αγοράσετε επιπλέον σωλήνα κλπ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπορείς να παραγγείλεις είτε από eshop είτε από eworld είτε από εξω.

Εχω καιρό να ασχοληθώ με τα υγρά οπότε καλύτερα να σε κατευθύνει κάποιος άλλος.

 

Αυτό εδώ το είχα πάνω από 2 χρόνια στο loop Μου πάντως χωρίς κάποιο πρόβλημα

http://www.aquatuning.de/wasserkuehlung/wasserzusaetze/fertiggemisch/9213/aquacomputer-double-protect-ultra-blau-1000ml

Link to comment
Share on other sites

 θες να βγάλεις κάποιο χρώμα που δεν υπάρχει στο εμπόριο κια το σκέφτεσαι έτσι;  

Διαφορετικών εταιριών και σειρών υγρά εγώ δε θα ανακάτευα και δ ε θα σε συμβούλευα και να το τολμήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Στην περιγραφή του βίντεο έχει αφήσει ένα ένα τα υλικά που χρησιμοποιησε και το υγρό

Οπότε πάτα το λινκ 

https://www.amazon.com/gp/product/B012LO4VF2/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&linkCode=sl1&tag=instafuze-20&linkId=6e117ff6c0cd09acd80e7f1fa88ebe80

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.