Jump to content



ΔΩΡΕΑΝ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ


Recommended Posts

Καλησπερα στην παρεα..........

Επειδη εχω δει καποιους να ψαχνουν δωρεαν προγραμματα και οχι απο τον "θειο" ειπα να μοιραστω μαζι σας αυτο https://sharewareonsale.com/product-tag/giveaway+active-deals?os=windows

που καθε μερα δινει ενα δωρεαν προγραμμα.............

Αν εχω κανει βλακεια ας το σβισει καποιος admin

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω οτι το παραπανω βγαζει καποια giveaways που ειναι ενδιαφεροντα μεν, αλλα: 

1. Σε ζαλιζει καθημερινα με email , δε θυμαμαι αν εχει επιλογη για subscribe optional. Ομως αν δε κανεις, δε θα βλεπεις τα giveaways (θα τα ξεχνας, guarantee :p ) 

2. Πολλα απο αυτα ειναι μισες εκδοσεις (πχ cyberlink photodirector κλπ κλπ κλπ). Μοιαζουν με ολοκληρες ομως "κομμενες" εκδοσεις. 

3. Σε ανακατευθυνει σε καποιο σαιτ μερικες φορες για να λαβεις κλειδι (σε μερικους δεν θα αρεσει γιατι το site φαινομενικα ζηταει πολλα στοιχεια, αλλα και να μη τα βαλεις, το κλειδι σου ερχεται). 

 

Περα απο αυτο εχω τσιμπησει 3-4 προγραμματακια απο αυτο! Το τελευταιο ηταν το photo projects 3 που το ετρεξα μεσω Wine στα Linux (γιατι δεν εχω πισι ραιτ ναου).

Επισης, κατεβασα το panda , το οποιο λεει 2017, λεει οτι γινεται αυτοματα αναβαθμιση απο το 2016 (το οποιο σου δινει για κατεβασμα) , ομως ποτέ και με κανενα τροπο δεν αναβαθμιζεται σε 2017, και  ειναι για 6 μηνες. Ειναι ορισμενα που ειναι παραπλανητικα. 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen

σε ευχαριστω που συνεισφερεις με τις επεξηγησεις σου.............

παντως ειναι μερικα που οντως τα δινει δωρεαν..........

εχει και ενα notifier που σου λεει καθε μερα ποιο προγραμμα δινει..............

εγω πηρα το McAfee internet security 2017 για 6 μήνες..........

hard disk sentinel για παντα................

αν εχω βαλει λαθος τιτλο στο θεμα ας το φτιαξει καποιος admin παρακαλω.......

ευχαριστω

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικά και δωρεάν είναι , δεν νομίζω να είναι λάθος ο τίτλος :)
Απλά επισημαίνω κάποια πραγματάκια. Αρκετό καιρό είμαι στο newsletter τους γραμμένος , έχω πάρει και εγώ το hdsentinel!!

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.