Jump to content



επιλογη Speedy Gonzales


Recommended Posts

οπως λεει και ο τιτλος ειμαι στην αναζητησδη καινουργιου ποντικιου,

η χρηση του ειναι για gaming και ο υπολογιστης δουλευει και ως DAW,

παιχνιδια παιζω witcher 3, mass effect, ROTTR και γενικα τετοιου ειδους,

εχω μεγαλα χερια- μακρια δαχτυλα οποτε μιλαμε για μεγαλο μεγεθος και να ειναι και ψιλο βαρυ.

να εχει dpi  on the fly switch και οπωσδηποτε πλαινα κουμπια καθετα

budget max 40€

κοιταζα για αυτο αλλα σε κοντινο καταστημα δεν ανοιγαν την συσκευασια να δω πως καθετε στο χερι μου

http://www.skroutz.gr/s/7538816/Zeroground-MS-2500G-Niiro.html

αυτη την στιγμη εχω ενα microsoft x5 sidewinder το οποιο το εχω 8 χρονια και με εχει βολεψει απιστευτα απλα εχει αρχισει να δειχνει την ηλικια του ( η ροδελα μερικες φορες δεν δουλευει, οπως και τα dpi switch).

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

χμμ θα μπορουσα...ισως να χρειαζομαι και ενα controller,, απο την αλλη δεν θελω  να γεμιζω περιφερειακα,

οποτε αρχικα θα επιμεινω στην κλασσικη λυση το ποντiκιου,

@kpetros θα το εχω υποψιν το controller παντως  :)

 

Έγινε επεξεργασία από Harrisxr650
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω παίξει ( βασικά είχα καταλιωσει ) και το witcher3 και την Λάρα , το μόνο που μπορώ να πω είναι πως δεν παίζονται στο πληκτρολόγιο χωρίς να σου βγάλουν το λάδι .

Γενικά λίγο του ότι όλα αυτά είναι crossplatform παιχνίδια ,έχει ύπαρξη Καλή μελέτη για να παίζονται με αυτόν τον τρόπο . 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως, το Rival 300 που εχω, που ειναι για μεγαλα χερια κυριως, κανει 70€ :( Με εχει καραβολεψει απιστευτα. 

Χαρη, αν δεν εχεις αποφασισει , απο βδομαδα που θα ειμαι Αθηνα , ερχεσαι να το δεις απο κοντα αν θελεις :) 

Link to comment
Share on other sites

On 4/15/2017 at 0:55 ΜΜ, το μέλος kpetros έγραψε:

Επειδή έχω παίξει ( βασικά είχα καταλιωσει ) και το witcher3 και την Λάρα , το μόνο που μπορώ να πω είναι πως δεν παίζονται στο πληκτρολόγιο χωρίς να σου βγάλουν το λάδι.

Νομιζεις :D  τετοια παιχνιδια δεν μπορω να τα παιξω με controller..με τιποτα ομως... κινω τον χαρακτηρα λες και ειναι παραλυτος....ειδικα (Mou)Lara αν με βαλεις να παιξω με οτιδηποτε εκτος απο keyboard +mouse παιζει να το σπασω απο τα νευρα μου :D

 

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δυστυχως, το Rival 300 που εχω, που ειναι για μεγαλα χερια κυριως, κανει 70€ :( Με εχει καραβολεψει απιστευτα. 

Χαρη, αν δεν εχεις αποφασισει , απο βδομαδα που θα ειμαι Αθηνα , ερχεσαι να το δεις απο κοντα αν θελεις :) 

challenge accepted!! κερναω τον καφε εννοειται

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.