Jump to content



Αγορά trackpad-touchpad


Recommended Posts

Γεια χαρά.
Εχω ενα wireless keyboard για το HTPC και θέλω και ενα trackpad-touchpad.
Αυτα που έιχα σαν επιλογές ήταν το Apple Magic Trackpad2 και το Logitech T650.
Είχα καταλήξει στο logitech για 2 λόγους...Είναι το ίδιο χρώμα(μαυρο) με το keyboard που παρήγγειλα(και τώρα σκέφτομαι μήπως αλλάξω και χρώμα στην παραγγελία)....κι γιατί είναι και μισή τιμή απο το Magic trackpad2.Το πρόβλημα που είναι?Οτι ενω το T650 στην αρχή είχε μια αξία 70-80euro πλέον δεν υπάρχει πουθενά και στο ebay που είδα το έχουν κάτι 180euro και σε amazon σε used το δίνουν 100+.
Καταρχίν ξέρει κάποιος αν βγαίνει κάτι αντίστοιχο απο Logitech πχ φέτος-τώρα στα κοντά?Κάποια αλλη εταιρία αν βγάζει κάτι ανάλογο?
Να τονίσω οτι θέλω τέτοια συσκευή trackpad-touchpad και όχι πληκτρολόγια combined με track Κλπ....
Αν δεν υπάρχει κάτι αλλο θα αναγκαστώ να πάω στο magic trackpad2 ειτε προλάβω να αλλάξω χρώμα στο keyboard είτε οχι.Αν δεν έχω αλλη επιλογή δηλαδή!

Σας ευχαριστώ


 

Έγινε επεξεργασία από Staxtis
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ενδιαφέρον δεν υπάρχει γιατι είναι και κάτι που δεν δουλευουν ουτε πολλά άτομα αλλα και γενικά δεν υπάρχει και τρομερή ζήτηση για να μου δώσετε feedback  αλλαξα την αγορά του μαυρου keyboard σε ασπρο...Βρήκα το Magic Trackpad 2 στα 90euro επομένως θα πάω σε αυτό.
Το θέμα μπορεί να κλέισει η να μείνει ανοιχτό για όποιον μελλοντικά θέλει κάτι αντίστοιχο.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.