Jump to content



Ερώτηση για την ρύθμιση των fans στο THERMALTAKE XASER III V1000A


Snips

Recommended Posts

Από θόρυβο τι λένε οι 7 ανεμιστήρες που έχει; Στο low ακούγονται;

Το ρυθμιστικό panel που έχει μπορεί να "πειραχτεί", (όπως και όλα τα αντίστοιχα panels φαντάζομαι), ώστε η αρχική τιμή των στροφών να είναι 0;;

Γενικά μπορώ να βάλω κάτι σαν ροοστάτη που να τους πιάνει και τους 7?

Υπάρχουν τέτοιο mini ροοστάτες που να ταιριάζουν σε ΚΟΥΤΙ PC?και να μην είναι άχαροι;

Link to comment
Share on other sites

αυτον εχω εγω σε γαλαζιο χρωμμα.να σου πω οτι δεν κανουν και πολυ θορυβο οι ανεμηστηρες ειναι της terlamatake ,τωρα αν μπορει να πειραχτει το πανελ δεν το γνωριζω,παντως οταν το εχω στο low ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή ο Θορυβος είναι υποκειμενικό θέμα όταν λέω να μην ακούγονται σε LOW settings εννοώ, για όσους ξέρουν, τον θόρυβο ας πούμε που κάνουν οι ανεμιστήρες του TAGAN 480 που απλώς δεν ΥΠΑΡΧΟΥΝ ηχητικά....

Link to comment
Share on other sites

o θορυβος που ακουγεται στο low δεν ειναι καθολου ενοχλητικος,τωρα αν αυξησεις την ενταση των ανεμιστηρων ακουγεται λιγο δυνατα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

Από θόρυβο τι λένε οι 7 ανεμιστήρες που έχει; Στο low ακούγονται;

Το ρυθμιστικό panel που έχει μπορεί να "πειραχτεί", (όπως και όλα τα αντίστοιχα panels φαντάζομαι), ώστε η αρχική τιμή των στροφών να είναι 0;;

Γενικά μπορώ να βάλω κάτι σαν ροοστάτη που να τους πιάνει και τους 7?

Υπάρχουν τέτοιο mini ροοστάτες που να ταιριάζουν σε ΚΟΥΤΙ PC?και να μην είναι άχαροι;

Δεν ακουγονται σχεδον καθολου...περισσοτερο θα ακους το fan του cpu και του chipset/vga

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να απαντησω εγω που εχω το κουτι και να λυθουν καποιες αποριες τα ανεμιστηρακια ειναι πολυυυυυυ υσηχα ακομα και στο full ακουγονται πολυ λιγο!!!

Οντως το panel δεν φωτιζει!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.