Jump to content



Η εναλλακτική πρόταση για πρόσβαση στο "Thelab"


Argonaytis

Recommended Posts

Θαυμάζοντας τη δουλειά που γίνετε στη σελίδα και επειδή πλέον τις περισσότερες φορές της ημέρας έχουμε πρόσβαση από τα κινητά μας δημιούργησα μια νέα εφαρμογή για συσκευές Android αποκλειστικά για τη σελίδα του "Thelab".
Περιλαμβάνει σχεδόν όλες της ενότητες με menu επάνω αριστερά που κρύβεται και εικονίδια για την κάθε μια.
Περιλαμβάνει επίσης ειδοποιήσεις αλλά και chat για συνομιλία των χρηστών και αν θέλετε να διορθώσω η να συμπληρώσω κάτι περιμένω τις παρατηρήσεις σας.
Έτσι θα έχουμε άμεση πρόσβαση στην αγαπημένη μας σελίδα και σχεδιασμένη ειδικά για την οθόνη του κινητού μας.
Για να κατεβάσετε την εφαρμογή στη συσκευή σας σκανάρετε το Barcode πιο κάτω η επισκεφτείτε τον σύνδεσμο εδώ.

 

screenshot_136.png.fd3443a245fb69b3e4b01b939a312b04.png

 

Δείτε μερικά στιγμιότυπα της εφαρμογής πιο κάτω και περιμένω τις εντυπώσεις σας.

 

Screenshot_20170923-222958.pngScreenshot_20170923-222936.pngScreenshot_20170923-223016.pngScreenshot_20170923-223138.png

Έγινε επεξεργασία από Argonaytis
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος pasjohn έγραψε:

Έλα πες την αλήθεια. Το έκανες για να μην χάνεις τα δώρα του Ζάχου.

Έχει και δώρα???
Δεν το γνώριζα ένας λόγος παραπάνω λοιπόν :p

Έγινε επεξεργασία από Argonaytis
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται καλή δουλειά . Το μόνο που θα ήθελα είναι αν γίνεται να είναι fullscreen και να εκμεταλλεύεται όλο το εύρος μιας σύγχρονης οθόνης . π.χ εγώ με το LG G6 έχω 18:9  .

Έγινε επεξεργασία από npetras
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Καλή η προσπάθεια αλλα θα πω τις εντυπώσεις μου μιας και το ζήτησες.

Η εφαρμογή μου θυμίζει πολυ του 90.

Τα χρώματα που έχεις βάλει δε ταιριάζουν και μεταξύ τους και με την φιλοσοφία του site.

Το καναρινί, το degrante πράσινο και το σκούρο μπλε λέω.

Επίσης η στηλη Αριστερά, ππολύ ωραία αλλα χωρίς το κίτρινο χρώμα της επιλογής. Πρέπει να έχει παντού τον χαρακτήρα του site.

 

Όταν πατάς φορουμ, είναι άσχημο να εμφανίζονται στη μέση κουμπιά δείχνοντας το λογότυπο και από κάτω τον τίτλο.

Ξέρουμε ότι είμαστε στο thelab, μας ενδιαφέρουν οι ενότητες εδώ :)

Επίσης δώσε αλλο σχήμα στην διάταξη.

Όταν πατάω πρόσφατα, σε πάει στην εφαρμογή του mobile version.

Δε θα έπρεπε να έχει δικιά του γραμμένη εξαρχής για κινητά; ( δε ξέρω αν.αυτό είναι τεχνικά εφικτό)

 

Αυτά για αρχή, ευχαριστούμε για την προσφορά σου και πιστεύω μέσα από τις κριτικές θα γίνει πολύ καλύτερο.

 

Συγγνώμη αν δε σου αρέσουν όλα αυτά που είπα, απλά όταν μου ζηταει ο άλλος την γνώμη μου, λεω την αλήθεια. Αυτό δε σημαίνει οτι δε παινευω την προσπάθεια.

Η μεγαλύτερη πληγή για έναν καλλιτέχνη είναι να Ρωτάς πως σου φαίνεται και να σου λένε "θες την αλήθεια; Δεν μου αρέσει".

Μέσα απο αυτο όμως γίνεσαι καλύτερος..

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος npetras έγραψε:

Φαίνεται καλή δουλειά . Το μόνο που θα ήθελα είναι αν γίνεται να είναι fullscreen και να εκμεταλλεύεται όλο το εύρος μιας σύγχρονης οθόνης . π.χ εγώ με το LG G6 έχω 18:9  .

 

Φιλε μου στο Galaxy S8 που την δοκιμάζω είναι σε ολόκληρη την οθόνη..μήπως έχεις κρύα ρύθμιση στο δικό σου?

 

πριν 49 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Καλημέρα.

Καλή η προσπάθεια αλλα θα πω τις εντυπώσεις μου μιας και το ζήτησες.

Η εφαρμογή μου θυμίζει πολυ του 90.

Τα χρώματα που έχεις βάλει δε ταιριάζουν και μεταξύ τους και με την φιλοσοφία του site.

Το καναρινί, το degrante πράσινο και το σκούρο μπλε λέω.

Επίσης η στηλη Αριστερά, ππολύ ωραία αλλα χωρίς το κίτρινο χρώμα της επιλογής. Πρέπει να έχει παντού τον χαρακτήρα του site.

 

Όταν πατάς φορουμ, είναι άσχημο να εμφανίζονται στη μέση κουμπιά δείχνοντας το λογότυπο και από κάτω τον τίτλο.

Ξέρουμε ότι είμαστε στο thelab, μας ενδιαφέρουν οι ενότητες εδώ :)

Επίσης δώσε αλλο σχήμα στην διάταξη.

Όταν πατάω πρόσφατα, σε πάει στην εφαρμογή του mobile version.

Δε θα έπρεπε να έχει δικιά του γραμμένη εξαρχής για κινητά; ( δε ξέρω αν.αυτό είναι τεχνικά εφικτό)

 

Αυτά για αρχή, ευχαριστούμε για την προσφορά σου και πιστεύω μέσα από τις κριτικές θα γίνει πολύ καλύτερο.

 

Συγγνώμη αν δε σου αρέσουν όλα αυτά που είπα, απλά όταν μου ζηταει ο άλλος την γνώμη μου, λεω την αλήθεια. Αυτό δε σημαίνει οτι δε παινευω την προσπάθεια.

Η μεγαλύτερη πληγή για έναν καλλιτέχνη είναι να Ρωτάς πως σου φαίνεται και να σου λένε "θες την αλήθεια; Δεν μου αρέσει".

Μέσα απο αυτο όμως γίνεσαι καλύτερος..

 

 

 

 

 

Το αντίθετο φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ για την κριτική σου και μπορώ να κάνω τις αλλαγές σε πραγματικό χρόνο χωρίς κόπο.Απλά η εμφάνιση είναι ένα θέμα που διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο και τα χρώματα τα έκανα έντονα να ξεχωρίζουν από τη σελίδα καθώς αυτή έχει το δικό της μενού και θα χανόταν της εφαρμογής αν είχε ίδιο χρώμα αλλά θα τα αλλάξω.
Σκοπός της εφαρμογής δεν είναι να επιδείξω κάτι απλά να έχουμε μια εύκολη πρόσβαση και φυσικά και να είναι καλαίσθητη στα μάτια όχι κουραστική.
Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις κριτικές σας.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο την άνοιξα και μου λέει οτι υπάρχει new version αλλα όταν πατάω download ανοιγει τη σελίδα της google αλλα ο σύνδεσμος δεν καταλήγει κάπου . ΑΝ έχεις λίνκ της νέας έκδοσης ποσταρέ την

Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος npetras έγραψε:

Πριν λίγο την άνοιξα και μου λέει οτι υπάρχει new version αλλα όταν πατάω download ανοιγει τη σελίδα της google αλλα ο σύνδεσμος δεν καταλήγει κάπου . ΑΝ έχεις λίνκ της νέας έκδοσης ποσταρέ την

Κατεβαίνει αυτόματα και μπορείς να την δεις στο "διαχείριση αρχείων/download" αλλά μπορείς και να το αγνοήσεις το μήνυμα καθώς οι αλλαγές εμφανίζονται αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.