Jump to content



Τράπεζα Πειραιώς


panos 12

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα επειδή η τράπεζα πειραιώς  που είναι κοντά μου πάει λίγο ποιο πάνω τώρα και κάνει δώρο τους κωδικούς για το winbank δεν θα πληρώσω τα 5Ε για να τους πάρω, άπλα θέλω να ρωτήσω για να μην πηγαίνω δυο φορές τι δικαιολογιτικα χρειάζονται για να τους πάρω;  ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις λογαριασμο πας με αυτον. Αριθμο κ διευθυνση θέλουν. Εκκαθαριστικο και ταυτοτητα κ φυσικά να εχεις αριθμο λογαριασμου στη τραπεζα. Αυτα μου ζητησαν εμενα οταν πηρα κωδικους ebanking.

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος panos 12 έγραψε:

Αυτο παω και το ζηταω απο την κοσμοτε πχ; επισης θα παρω το εκκαθαριστικο και το ε1 οπως λες το βιβλιαριο και την ταυτοτητα 

πες οτι θες μια βεβειωση οτι ο αριθμος ανοικει σε σενα ξερουν αυτοι...συν οτι ειπες

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα πάω αν είναι αύριο θα πάρω και αυτά τα χαρτιά και ελπίζω να τελειώσω μια και καλή γιατί η εβδομάδα μου θα είναι γεμάτη και δυστυχώς δεν θα με βοηθήσει για ακόμα μια φορά ο καιρός καθώς όλη την εβδομάδα θα έχει τον καιρό που μισώ δηλαδή μπόρες και βροχές ευχαριστώ πολύ παιδιά και εσένα καρμεν 

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα τελικα με ζητησαν μονο το εκκαθαριστικο και εναν λογαριασμο ΔΕΗ ΟΤΕ αλλα επειδη τωρα πηγε το καταστημα εκει πανω δεν ειναι ενημεροι λεει ουτε στην αθηνα, αλλα για να στελνουν τα μυνηματα και να λενε απο τις 13 του μηνα που του το εδειξα θα ειναι δωρεαν οι κωδικοι winbank ειναι ενημεροι για εκει ετσι; τζαμπα ετρεχα δεν ξερουν λεει ακομα και αυριο αν το ανοιξουν 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.