Jump to content



Αγορα Gaming Laptop


Recommended Posts

Ψάχνω ένα δυνατό gaming Laptop με 17ρα και με την gtx 1070 

Θα ήθελα την βοήθεια σας να επιλέξω όσο το δυνατόν την καλύτερη επιλογή στα οικονομικά επίπεδα που εχω βάλει σαν butget και τα ειναι τα 2000 περίπου.

Επειδή υπάρχει η δυνατότητα αγοράς με ενδοκοινοτικό ΑΦΜ οι επιλογές που έχω είναι ακόμα περισσότερες μιας και δεν αποδίδεται καθόλου ο φόρος οπότε κοιτάω κυρίως αγορά από το Amazon.

Οθόνη,το πόσο καλή και λιγότερη θορυβώδη ψύξη έχει, ποιότητα κατασκευής, είναι αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο να σας πω την αλήθεια, γιατί οι επιλογές σε χαρακτηριστικά πάνω κάτω είναι οι ίδιες παιδιά.

Τα μοντέλα που έχω δει είναι τα εξής.

https://www.amazon.it/gp/product/B0752L6VFZ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

 

https://www.amazon.it/dp/B073NQLRWP/ref=sspa_dk_detail_2?th=1

Περιμένω τις προτάσεις σας.

Ευχαριστώ

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος kuza έγραψε:

εγω εχω το hp με την 1050 το πρωτο στυλ omen ομως και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος, πιστευω οτι ειναι καλη επιλογη για 2 χιλιαρικα.Καπου εκει θα παιξεις γενικως.

Γενικα σε παιχνιδια ζεσταινεται πολυ?Επίσης ακουγεται ?

Link to comment
Share on other sites

ε λιγο ναι ζεσταινεται και ακουγεται λιγο αμα τραβα φουλ ισχυ.Αλλα αμα παιζω μερικα παιχνιδια χωρις ιδιαιτερες απιτησεις δεν κανει πολυ θορυβο.Οπως επισης δεν κανει θορυβο οταν δεν το εχω στην πριζα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.