Jump to content



Nεα καθιστρα


Recommended Posts

Μετα απο πολλλλααααα χρονια η markus μας αφησε.

Spoiler

Εσπασε το πλαστικο της ανακλισης της πλατης πολλες φορες.

Το εφτιαξα αλλες τοσες αλλα δυστηχως πλεον εγινε κομματια.

Το παλεψα λιγο με πηρε η απαισιοδοξια μου και τελοC.

Πλεον παμε για μια αλλη.Σαν σχεδιασμο με βολεψε αρκετα η markus , ψηλη πλατη

επενδεδυμενη με διατρητο υλικο, ρυθμισεις πλατης ωραια ροδακια,βαση νταμαρι.

Δεν παω για την ιδια γιατι προς το παρον δεν μπορω οπωτε να κατεβω λιγο στα οικονομικα.

Καμια προταση?

Link to comment
Share on other sites

E άρα και να την είχες δεν θα μπορούσες να κάνεις κάτι... Άποψή μου είναι κάνε λίγο υπομονή να μπορέσεις να πάρεις την ίδια. Δύσκολα θα βρεις εξίσου γερή στα ίδια λεφτά. Παρεπιπτόντως με έναν κωδικό Cosmote Deals for you των 0,20 λεπτών Τρίτη και Πέμπτη έχει -10% για αγορές άνω των 50 ευρώ.

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.ikea.gr/epipla-grafeiou/karekles-grafeioy/peristrefomenes-karekles/flintan-peristrefomeni-karekla-me-mpratsa-59552/29208194/

 

Εχω μία τέτοια στο γραφείο του σπιτιού εδώ και 8 χρόνια. Δεν κάθομαι ιδιαίτερα, σπάνια πάνω από 15 λεπτά την ημέρα τις καθημερινές και το πολύ 1-2 ώρες τα Σαββατοκύριακα και η σύζυγος που την χρησιμοποιεί περισσότερο είναι της τάξης των 50 κιλών, οπότε το ότι είναι σαν καινούργια δε λέει κάτι... Είναι αξιοπρεπέστατη πάντως για τα λεφτά που ζητάει και δύσκολα θα βρεις κάτι αντίστοιχης ποιότητας και αντοχής σε αυτά τα χρήματα.

 

Το προηγούμενο μοντέλο της Flintan το έχω επίσης εδώ και μια 10ετία, αρχικά την βίαζα καθημερινά εγώ και εδώ και 8 χρόνια την χρησιμοποιεί o 90 κιλών πατέρας μου ο οποίος επειδή κάθεται στραβά, η πλάτη της έχει πάρει την ίδια κλίση με αυτή που αυτός κάθεται αλλά αντέχει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.