Jump to content



windows update και προβλήματα


Recommended Posts

καλησπέρα. έχω windows 10 pro ελληνικά . πριν πάω για προπόνηση είχα ανοιχτό το πισι. μου έβγαλε ειδοποίηση ότι εκρεμμεί επανεκκίνηση λόγω συγκεντρωτικής ενημέρωσης ιουνίου . 

επειδή έπρεπε να φύγω πάτησα ενημέρωση και τερματισμός λειτουργίας . 

έκλεισα το πισι και έφυγα . παρατήρησα ότι δεν έγραψε κάτι στην οθόνη και έκλεισε σύντομα τον υπολογιστή . 

γύρισα και μπήκα για μπάνιο . πριν μπώ πάτησα να ανοίξει ο υπολογιστής και έγραφε στην οθόνη εργασία με ενημερώσεις . πήγε 15 /100 εκανε επανεκκίνηση. μετά έγραψε 30 /100 πάλι επανεκκίνηση . μετά μπήκα για μπάνιο και δεν είδα τι έγραφε η οθόνη . όταν βγήκα και κοίταξα τον υπολογιστή μου είχε την οθόνη κλεδώματος .

όλα καλά .

ξεκίνησα να δουλεύω με το πισί και μου έβγαλε πάλι ενημέρωση ότι εκρεμμεί επανεκκίνηση. κάτω δεξιά στις επιλογές απενεργοποίησης έχει α) αναστολή λειτουργίας β) ενημέρωση και τερματισμός λειτουργίας και γ ) ενημέρωση και επανεκκίνηση . πάτησα δύο φορές επανεκκίνηση δεν έκανε τίποτα και μια φορά ενημέρωση και τερματισμός λειτουργίας . πάλι τίποτα. 

ο υπολογιστής δουλέυει καλά αλλά κάτω δεξιά έχει τις ίδιες επιλογές .

έχει κανείς καμιά ιδέα ? στράβωσε η πρώτη αναβάθμιση ή είναι μπάγκ ?  

Link to comment
Share on other sites

πήγα στο ιστορικό ενημερώσεων και είδα ότι το εργαλείο αφαίρεσης κακόβουλου λογισμικού το έχει εγκαταστήσει με επιτυχία σήμερα 13-06. 

τι λέτε να συμβαίνει ? δεν πέτυχε η πρώτη ή είναι μπαγκ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.