Jump to content



Sharkoon Shark Zone xxl ή αντίστοιχα μεγάλο mousepad


Recommended Posts

Λέω να πάρω ένα τεράστιο mouse pad. Σκέφτομαι αυτο: https://www.skroutz.gr/s/10680242/Sharkoon-Shark-Zone-P40-XXL.html

 

Το έχει κανείς δοκιμάσει; Η υφή του όπως φαίνεται από τις φωτογραφίες μου φαίνεται κάπως περίεργη από την άποψη αν γλυστράει καλά. Τι πιστεύουν όσοι το έχουν δουλέψει. Άλλες προτάσεις σχετικές έχετε;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GEORGIOS said:

 

Το έχω εδώ και 3 χρόνια περίπου, το είχα πάρει 9€ αν θυμάμαι καλά και είναι τέλειο. Καλύπτει ακριβώς το γραφείο και δεν έχω κανένα θέμα.

Δεν πιστεύω οτι αξίζει να δώσει κανείς παραπάνω λεφτά για mousepad.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και αυτά https://www.skroutz.gr/c/598/mouse_pad.html?from=catspan&keyphrase=skiller

Είχα το XL, το ψείρησε ο γιός μου για πάρτη του και πήρα το XXL.
Πολύ καλή ποιότητα και υφή, πλένονται, ραμένες άκρες, αν και τώρα το καλοκαίρι το ύφασμα είναι κάπως ζεστό.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GEORGIOS έγραψε:

Δε διαφωνώ αλλα στην ίδια τιμή ειναι και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος psyber έγραψε:

Δε διαφωνώ αλλα στην ίδια τιμή ειναι και τα 2.

Δεν είναι στην ίδια τιμή . το Genesis έχει 9,9 ευρώ και το Sharkoon 19 ευρώ .

Μπες από τον σύνδεσμο που σου έδειξα για να το πάρεις στα 9,9 , και επιδή είναι από e-shop ( που σίγουρα κάπου κοντά σου θα έχει ) δεν θα έχει και έξοδα αποστολής .

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GEORGIOS έγραψε:

Δεν είναι στην ίδια τιμή . το Genesis έχει 9,9 ευρώ και το Sharkoon 19 ευρώ .

Μπες από τον σύνδεσμο που σου έδειξα για να το πάρεις στα 9,9 , και επειδή είναι από e-shop ( που σίγουρα κάπου κοντά σου θα έχει ) δεν θα έχει και έξοδα αποστολής .

 

 Μάλλον έχω λάθος  link ή έχει τελειώσει η προσφορά  . Αν δεν το βρεις τώρα περίμενε και σίγουρα θα ξαναβγεί στα 9,9 ευρώ .

Έγινε επεξεργασία από GEORGIOS
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπώ στην διαδικασία του κόστους μιας κα ιδεν ξέρω ουτε πως είναι τα αλλα.
https://www.skroutz.gr/s/7567929/SteelSeries-Surface-QcK-XXL.html

Αν μπορείς να το πάρεις πάρτο.Νομίζω είναι ενα απο τα καλύτερα ALL AROUND mousepads τωρα αν σε βολευει να έχει πολύ glid κλπ κλπ είναι αλλο θέμα. εχω αλλάξει 5 τέτοια απο το 2003(2 δουλειά 2 σπίτι...το ένα το ξέχασα σε net cafe)

Έγινε επεξεργασία από Staxtis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.