Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

στο κέντρο δεν είχαν λεφτά για εμβόλια, για την εκπαίδευση τώρα.... πήγα καστελόριζο και επειδή είχαν άσχημη εμπλοκή ο διοικητής δήλωσε ότι θα κάνουμε εκεί εκπαίδευση για να μην φύγουμε :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κυριακή πρωί παρουσιάζομαι για μετεκπαίδευση. Αν πάω ακούρευτος και αξύριστος θα μου πουν τίποτα; :p

Μου είπαν οι γονείς ότι ήρθε χαρτί για μέτε-μετεκπαίδευση και πρέπει να παρουσιαστώ 10 Νοέμβρη :p

Τι διάολο, δεν έχουν άλλα άτομα να καλέσουν;

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν οι γονείς ότι ήρθε χαρτί για μέτε-μετεκπαίδευση και πρέπει να παρουσιαστώ 10 Νοέμβρη :p

Τι διάολο, δεν έχουν άλλα άτομα να καλέσουν;

αν έχεις χρόνο πήγαινε. ο πατέρας μου όταν πήγε τους έδειξαν τα νέα όπλα και μετά άναψαν κάρβουνα

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις χρόνο πήγαινε. ο πατέρας μου όταν πήγε τους έδειξαν τα νέα όπλα και μετά άναψαν κάρβουνα

Γιατί και να μην έχω, μπορώ να το αποφύγω;

Ξέρω τι θα συναντήσω πάντως, είναι η δεύτερη φορά :p

Link to comment
Share on other sites

ανάλογα το κέντρο :p γενικά πλέον δεν τρέχει κάτι, αλλά αν έχεις ακριβό κινητό καλύτερα άστο μην σου το βουτήξουν ή σπάσει και το κλαίς αν θές να πάρεις ένα μονο και μόνο για εκεί πάρε ένα με FM και φακό

Link to comment
Share on other sites

Τι σώμα μπαίνεις?

ανάλογα το κέντρο :p γενικά πλέον δεν τρέχει κάτι, αλλά αν έχεις ακριβό κινητό καλύτερα άστο μην σου το βουτήξουν ή σπάσει και το κλαίς αν θές να πάρεις ένα μονο και μόνο για εκεί πάρε ένα με FM και φακό

Το αυτό. Το πιο φθηνό που θα βρεις, χωρίς κάμερα και να είναι και παλιό. Φακό και ράδιο να έχει.

Γίνονται βούτες εκεί μέσα, το νου σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.