Jump to content



Αλλαγη απο digital σε hdmi


Recommended Posts

Kαλησπερα.. εχω μια ερωτηση σχετικα με την οθονη μου(syncmaster t240). Εχει εδω και κανα διμηνο που η οθονη μου αλλαζει απο μονη της απο digital σε hdmi για λιγο μετα γινεται analog και μετα ξανα digital αλλα αυτο το κανει συνεχεια.. Εχω dvi συνδεση με τον πυργο. Μηπως μπορει καποιος να μου πει τι φταιει;; ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mitsakos18 said:

Kαλησπερα.. εχω μια ερωτηση σχετικα με την οθονη μου(syncmaster t240). Εχει εδω και κανα διμηνο που η οθονη μου αλλαζει απο μονη της απο digital σε hdmi για λιγο μετα γινεται analog και μετα ξανα digital αλλα αυτο το κανει συνεχεια.. Εχω dvi συνδεση με τον πυργο. Μηπως μπορει καποιος να μου πει τι φταιει;; ευχαριστω εκ των προτερων. 

θα πας στο μενου της οθονης και απο αυτοματο που το εχεις βαλτο εκει που θες

menu

setup

auto source

manual

 

Link to comment
Share on other sites

On 18/11/2018 at 4:18 ΠΜ, το μέλος alexcrx έγραψε:

θα πας στο μενου της οθονης και απο αυτοματο που το εχεις βαλτο εκει που θες

menu

setup

auto source

manual

 

Ρε φιλε μου δεν μπορω να το βρω πουθενα αυτο που λες.. μπορεις να μ πεις τα βηματα που πρεπει να ακολουθησω σε παρακαλω;;

Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος Mitsakos18 έγραψε:

Ρε φιλε μου δεν μπορω να το βρω πουθενα αυτο που λες.. μπορεις να μ πεις τα βηματα που πρεπει να ακολουθησω σε παρακαλω;;

Ακυρο καταλαβα τι εννοουσες απλα εχει ενα πληκτρο κολλημενο και δεν μπορω να το βρω.. σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.