Jump to content



Far Cry: New Dawn


tommybertsen

Recommended Posts

Δεν θυμάμαι να συζητούσαμε παλαιότερα για τέτοια πράγματα. Απολαμβάναμε το (όποιο) παιχνίδι. 

Κάτι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειπα οτι πρεπει να ειναι λευκος και αντρας ? Ειπα οτι η σειρα ειχε μια ζωη αντρα και αυτο εχει αλλαξει τα τελευταια χρονια για Χ λογους.

Ειπα να μπεις σε διαλογο ? Ειπα δες τις αντιδρασεις, τα 2 μετρα και 2 σταθμα θιγω και την πολιτικοποιηση των παιχνιδιων με βαση την πολιτικη ορθοτητα.

Την οποια θελεις να την αποσυρεις απο τον διαλογο ενω η συζητηση αρχισε γι αυτην βαζοντας μαλιστα και ταμπελες.

 

Δεν ειχα και δεν εχω προβλημα να παιξω με γυναικειο χαρακτηρα ισα ισα τα τελευταια 4 χρονια παιζω τετοιο χαρακτηρα, η οποια ειναι λεσβια και

παντρεμενη με αλλη γυναικα, οποτε το σχολιο σου περι μισογυνισμου παει περιπατο. Εχω προβλημα ομως οταν γινεται οπως γινεται στις μερες μας.

 

Δηλαδη σε τιτλους οπου ποτε δεν ειχαν γυναικειο χαρακτηρα. Για να μην κουρασω αλλο θα ηταν μια ευχαριστη αλλαγη αν γινοταν στο far cry 2 η στο 3,

στο 5.5 δεν ειναι αλλαγη ειναι "ας το κανουμε ετσι γιατι ολοι ετσι κανουν πλεον, να μην μας πουν τιποτα και ας δειξουμε ποσο "προοδευτικοι" ειμαστε".

Την ιδια αποψη θα εχω αν βγει Tomb Raider με πρωταγωνιστη και ειναι..

πριν 9 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

μαυρος transgender non-sexual χορτοφαγος υπερασπιστης των δικαιωματων των αλεπουδων στις αλπεις

Δε θα εχω προβλημα με τον πρωταγωνιστη και τι πρεσβευει αλλα με την αλλοιωση ενος τιτλου στον βωμο της πολιτικης ορθοτητας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι πανέμορφο.

Είμαι στα 60fps στα 1440p με ultra ρυθμίσεις.

 

Προτείνεται σίγουρα σε όσους άρεσε το 5, μιας και είναι μια βελτιστοποιημένη έκδοση του, ειδικά στα 20€ και κάτι που το βρίσκεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βρήκα κάτι σαν bug.Δηλαδή μαλ@κία που έχουν κάνει σ'ενα σημείο στο παιχνίδι επίτηδες άρα είναι bugλακία.? Όπως πετάω με το ελικόπτερο πάνω απο ένα στάδιο για να πάω σε μια αποστολή,μου γράφει warning οτι απομακρύνομαι απο μια side mission που την επιλέγει αυτόματα... και μετά fail.Αν επιλέξω quit mission με βγάζει σε ένα διπλανό outpost και χανω και το ελικοπτερο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.