Jump to content



Xiaomi Air Purifier 2S


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά με ενδιαφέρει η αγορά του παραπάνω καθαριστή αέρα.

 

Ενδιαφέρεται κανένας ακόμα μήπως να τα αγοράσουμε μαζί; Έχω κουπονακι 30$ για αγορές από 300$ και πάνω και αυτό κάνει 165$ (τελική τιμή χωρίς κουπόνι) από την Ευρωπαϊκή αποθήκη.

 

Ή αν κάποιος ενδιαφέρεται να συμπληρώσει 150$ παραγγελία από AliExpress θα του δώσω την μισή αξία του κουπονιού που έχω.

Θα βόλευε περισσότερο άτομα από Σέρρες/ Θεσσαλονίκη διαφορετικά θα δούμε αν μπορεί να σπάσει στα δύο η αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kpetros said:

150 ειναι πολλα .... αλλα σκεφτομουν για το ΤΣ80 κολλητηρι . ΑΝ παιζει να χωθει και τριτος  ?

Κανένα πρόβλημα δεν μας περιορίζουν τα αντικείμενα που μπορούμε να βάλουμε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kpetros said:

Αντε να δουμε , εχω βαρεθει να περιμενω να ζεστανει το κολλητηρι για 2-3 επαφες συναγερμου , να το βγαζω και μετα παλι τα ιδια .

 

Για να μην το ξεχάσω. Στο aliexpress το έχει αυτό κάποιος σε ευρωπαϊκή αποθήκη;

Γιατί αν είναι να πληρώσεις τελωνείο καλύτερα να το πάρεις από μαγαζί που προσφέρει tax free shipments.

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος BasiliCeLew έγραψε:

 

Για να μην το ξεχάσω. Στο aliexpress το έχει αυτό κάποιος σε ευρωπαϊκή αποθήκη;

Γιατί αν είναι να πληρώσεις τελωνείο καλύτερα να το πάρεις από μαγαζί που προσφέρει tax free shipments.

 

Δε ξερω , πως το κοιταω? ΠΟΤε δεν εχω παρει απο αλι 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kpetros said:

 

Δε ξερω , πως το κοιταω? ΠΟΤε δεν εχω παρει απο αλι 

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-ts80.html?spm=2114.search0104.0.0.f74c1733x6vtPn&site=glo&g=y&SortType=price_asc&SearchText=ts80&groupsort=1&initiative_id=SB_20190326083921&needQuery=n

 

Αυτό δεν είναι; Δεν βλέπω να υπάρχει δυστυχώς κάτι χωρίς τελωνείο εκτός κ αν μου ξέφυγε.

 

Από το banggood βγαίνει καλή τιμή αν σε ενδιαφέρει πάντως μαζί με το Priority για να αποφύγεις τελωνείο.

https://www.banggood.com/MINI-TS80-Digital-OLED-USB-Type-C-Programable-Soldering-Iron-Station-Solder-Tool-Built-in-STM32-Chip-p-1330060.html?

Coupon: TOOLS15

Screenshot_35.png.75c0096d42ffe10946fbee21dc00731b.pngScreenshot_36.png.5637a4ca1cd36341a56be97efa33d993.png

 

 

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kpetros said:

Ναι αυτο ειναι ....

Αρα φαγαμε ακυρο ε .... 

Το priority που λες , ποτε ποτε δεν περναει απο τελωνειο ? Οι μαξ 15 μερες που λεει , ισχυουν ? 

 

Ναι για aliexpress εσύ καλύτερα όχι δεν σε βολεύει.

 

Το  Priority Direct Mail δεν περνάει 100% τελωνείο (αν πας να κάνεις παραγγελία σου έχει προεπιλεγμένο και το custom insurance δωρεάν)
Αυτά εκτελωνίζονται κάπου στην Ευρώπη και μέσω Ολλανδία μας έρχονται σε 12-15 εργάσιμες.

 

Ισχύει αυτό που γράφει δηλαδή για τις μέρες. Έχω λάβει  δέμα και σε 8 εργάσιμες με Priority.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.