Jump to content



Γνώμη για ασύρματο ποντίκι


Recommended Posts

Καλησπέρα, ένας φίλος μου θα με πάρει ένα ποντίκι ασύρματο από το amazon,  λέει ότι πήρε και αυτός και είναι ποιοτικό και καλό  και η μπαταρία του αντέχει για μήνες, είναι αυτό εδώ https://www.amazon.co.uk/Wireless-Patuoxun-Computer-Cordless-Adjustment/dp/B01ESZJSUK/ref=sr_1_223?keywords=comfort chairs&qid=1561908535&s=gateway&sr=8-223&fbclid=IwAR3xiQsNScrYXKJnaWxRmVJqFhuv9YLMbRshgbzd3C_FLW6meJZOP4tk0YU   αλλα δεν ξερω αν αξιζει τα 15€

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η ερώτηση σου ποια είναι δεν έχω καταλάβει.
Χωρις να το ξέρω ποντίκι με 8euro είναι αρα οσο μάπα και να είναι(που φαντάζομαι μάπα δεν είναι) καλό θα είναι.
Τωρα αυτο το οτι κρατάει η μπαταρία του για μηνες....Ειναι κάπως αστείο.!
Είναι σαν να μου πεις οτι το αμάξι μου το βάζω καυσιμο 1 φορά ανα 2 μήνες δεν καιει τίποτα..ΟΧΙ ΜΑΣΤΟΡΑ απλα σε 2 μήνες εσυ κάνεις 500km ενω εγώ κάνω 500km ανα 2 μέρες.Ο φίλος σου μάλλον δεν ακουμπάει το pc η κάνει πολύ μικρή χρήση με scroll...Εχω ποντίκι σε υπολογιστή που εχει κρατήσει και 2 μήνες και το Logitech wireless PRO Που εχω στο pc σπίτι αν το λιώσω στο CS δεν κρατάει πανω απο 2 εβδομάδες.
8euro είναι...2 καφέδες..!Για να ανοίξουμε το topic ολοι εμεις πιο πολύ ρευμα καταναλώσαμε!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.